Medianav Evolution Bluetooth Telefon görüşmesini nasıl kapatırım ?

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 2016 model Icon aracım var üzerindeki bluetooh sistemini sadece müzik dinlemek için kullanmak istiyorum telefon çaldığından filan ekranda görüntü olmasın direk telefondan açıp kullanayım Telefon IOS cihaz bağlıyken telefondan açsam bile cihazdan ses geliyor ayrıca telefon üzerinden kaynak değiştirip iphone yapıyorum 5 saniye sonra tekrar cihaza bağlanıyor telefon görüşme olayını kapatayım sadece müzik çalsın böyle bişey mümkünmü bi ayarı varmıdır ?

tnbmm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bunun çözümü yok diye diye biliyorum. yanlışsam ya da konu hakkında bilgi sahibi olan biri varsa yazsın biz de eksiğimizi tamamlayalım.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefondan Bluetooth ayarlarından arama ve rehber erişim isteğini kaldırmayı deneyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefondan bluetooth tuşuna basıp konuşmayı telefon hoparlörüne alma ve 5 saniye sonra tekrar araca bağlanarak araç sisteminden ses gelmesi olayı bende de var. sanırım yazılımsal bir sıkıntı.. 2. defa telefona alınca birdaha araca bağlanmıyor konusmanın sonuna kadar telefondan devam edebiliyorsunuz. sanırım guncelleme falan gelince duzeltilir diye umuyorum.

amarulas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzerine koydukları cihaz aslında çok eski sistemlere sahip olduğundan telefon tam olarak ne olduğunu anlayamıyor oyuzden öyle ayarlara girişimiyoruz :D
Telefondan Bluetooth ayarlarından arama ve rehber erişim isteğini kaldırmayı deneyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi