Medianav Harita (TMC) Trafik Bilgisi Sorunu

ironhand42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Haritam 2019 iken trafik bilgisi alıyor ve alternatif rota çiziyordu. Haritamı 2020'ye güncelleyince trafik ikonu yine görünüyor fakat trafik bilgisi almıyor. Konu ile ilgili internetten baya bir araştırma yaptım fakat bir çözüm bulamadım. micom menüden TMC on yaptım eski haritaya döndüm fakat bir türlü düzelmedi. Konu ile bilgisi olan var mı? trafik desteği mi bitti acaba trafik bilgisi alan arkadaşlar var mıdır?
hımm

Not: clio 4 2017/ Medianav 9.1.3

ntgnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2019 haritasını yüklediğimde ilk zamanlar TMC çalışıyordu. Sonra ne olduysa çalışmamaya başladı. Şu an bende de 2020 harita yüklü fakat trafik bilgisi malesef yine yok. Konuya hakim birileri varsa bilgilendirirse seviniriz.

agoksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Haritam 2019 iken trafik bilgisi alıyor ve alternatif rota çiziyordu. Haritamı 2020'ye güncelleyince trafik ikonu yine görünüyor fakat trafik bilgisi almıyor. Konu ile ilgili internetten baya bir araştırma yaptım fakat bir çözüm bulamadım. micom menüden TMC on yaptım eski haritaya döndüm fakat bir türlü düzelmedi. Konu ile bilgisi olan var mı? trafik desteği mi bitti acaba trafik bilgisi alan arkadaşlar var mıdır?
hımm

Not: clio 4 2017/ Medianav 9.1.3

Merhaba.
Size bir sorum olacak. TMC nedir? bizim araçlarda nasıl açılıyor? Bilgi verirseniz memnun olurum. Ben de sizinle aynı özelikte bir araç kullanıyorum.
Saygılarımla.
Aykut Göksel

yaltalier

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Artık navigasyon pek kullanılmıyor bazı arkadaşlar hala var diyor ama yok bende hala yüklü ama çalışmıyor artık carplayli ekran alıp ordan açmak lazım

agoksel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş