MediaNAv'da AHA-Radio Uygulaması

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. (aramada çıkmadı; tekrar olduysa özür dilerim)
AHARadio adlı bir uygulama MediaNav'a bağlanıyor; böylece telefonun interneti üzerinden MEdiaNAv da internet radyolarını, podcast'leri, yakınlardaki hotel ve lokanta bilgilerini ve hava durumunu indirip ekrana yansıtabiliyor.
1. AhaRadio uygulamasını indirip telefonunuza kurun.
2. uygulamaya giriş yapın.
3. daha sonra medianav'ınızın MEDİA sekmesinde sol üst kısımda bulunan menüden AHA'ya tıklayın.
Hepsi bu kadar. Tıpkı bluetooth gibi telefon ve Aha uygulaması birbirini görüyor.
2yzezbk.png

m7feq8.png

detaylar için: https://aharadio.com/

Son düzenleme:

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9.1.1 ve 9.1.3 de kilitli bu uygulama. Bunu micom test grubu menüsünden aktif ediyorsunuz.

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önceki konuda yazmıştım. iphone'la olmuyor, s3 mini gibi eski bir androidde bile oluyor... (Clio 4 7.0.5 M.D. sürümünde denemiştim).

(iphone 6 plus ve 7'de 10.3.3, 11 ve 12 ios sürümlerinde denedim ama olmuyor.)

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Iphone 5s var. Gayet normal çalışıyor. Ayrıca micom menüsüne de girmedim. Herhangi bir şey aktif etmedim yani. Sürümüm 9.1.3. Bilginize. Not :uygulamayı önce telefonda açıyorum. Sonra medya ekranından sol üst menüden AHAyı seçiyorum.

selcukp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önceki konuda yazmıştım. iphone'la olmuyor, s3 mini gibi eski bir androidde bile oluyor... (Clio 4 7.0.5 M.D. sürümünde denemiştim).

(iphone 6 plus ve 7'de 10.3.3, 11 ve 12 ios sürümlerinde denedim ama olmuyor.)

Bende iphone 6s ve iphone 8 ile denedim iphone bu aksesuarı desteklemiyor uyarısı veriyor telefon bunun bi çözümü varmı acaba

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
IOS 9.0 ve üzeri

Uygulama sayfasında (app store) AHA radio uygulamasının IOS 9.0 ve üzeri iPhone’larla uyumlu olduğu yazıyor. Benim iPhone’um 5s ve 12.2 yazılım sürümü var. Sizde neden çalışmadığını anlayamadım.