Medinav Harita Ekranı

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0.13.3 sürüm Medinav cihazımda Navigasyona giriş yaptığımda Harita ekranı yerine adres ekranı geliyor bir rota girmezsem haritayı göremiyorum. 9.1.3 sürümde adres olmadan harita ekranında hız uyarıları ve hız kameralarını görebiliyordum bir ayarı var mı? Birde adres girip Navigasyondan çıktıp tekrar girdiğimde yine haritadan devam edemiyorum. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettigin cihazda yerlesik navigasyon yok anddroid autoodan'dan bahsediyorsun di mi? 9.1.3 sürüm ayri cihaz olsa gerek cunku cunku 9.xx serisini 10.xx serisine güncellenemiyor diye biliyorum, bahsettigin durum androidd autodaki navigasyon mu ona gore cozumu soyleyecem ya da soyleyemeyecem

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürüm 1.0.13.2 navigasyon olmayan model gerekli dosyaları temin edip navigasyon butonu ve haritaları aktif ettim. Ardından Renault eays connec üzerinden 1.0.13.3 e yükseltme yaptım ve o sürümün navigasyon buton aktifleştirme dosyasıyla aktif ettim. Navi çalışıyor

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de androidd autolu surumu mevcut 1.0.13.2 olani bende Google maps haricî yerleşik navigasyonu açtırmak istedim ama kime gittiysem çökme ihtimali çöp olma ihtimali yuksek dedi vazgectim vallahi riskli bir işi basarmissin tebrikler. 13.3 e tam olarak nasil guncelledin geçen hafta servise aldim onlarda guncelleyemediler sonra genel merkezle konuştum onlarda halledemeyince 13.3 daha cikmamis bahanesini attılar

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.0.13.1 den itibaren 1.0.13.2 ve 1.0.13.3 sürümlerinde Android Auto mevcuttur. Tam bir senedir ara ara Renault genel merkezi arayıp bu yeni sürümü temin etmek için uğraştım tüm çabalarım nafile ilgilenen yok malesef! Bu yeni sürümü yüklemenin yolu ya direk sürümü dosya olarak temin edeceksiniz yada cihaza navigasyon kurup parmak izi oluşturarak Renault easy connect üzerinden indireceksiniz. Ben navigasyon aktivasyonunu ProCar Camera Ulaş Atar dan edindim kendisi bu sayfaya üyemi bilmiyorum. Aşamalar çok basit Navigasyon harita ve ikonu tam 1dk içinde yükleniyor, Navigasyon kurulunca haritalardan parmak izi oluşturdum ardından Renault eays connec üzerinden 1.0.13.3 sürümünü edindim. 1.0.13.3 sürüm temiz kuruluyor Navigasyon İkonu uçuyor, 1.0.13.2 ve 1.0.13.3 sürümlerinin Navigasyon dosyalrı farklı Navigasyonumda olsun derseniz 1.0.13.3 ün dosyalarıyla aktif edebilirsiniz. Süreç bu şekilde. Dosyalar güvenilir olduktan sonra risk yok birde güncelleme aşamasında aracı çalışır vaziyette tutmak önemli.

Son düzenleme:

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ulas beye gecenlerde sormustum bana bununla alakalı video cektigini ve yukleyecegini söylemişti muhtemelen unutmustur, linkte surumu 10 ve üzeri olan araçlar icin navi aktif etme dosyası var aMa sanirim aciklama yok, sizden ricam dosyalari indirdikten sonra asama asama ne yapmamiz lazim neye dikkat etmemiz lazim yazabilir misiniz, birde hiz uyarilari ve kameraları sorununu cozebildiniz mi ? Son olarak linki paylastiginiz icin teşekkürler

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İki dosya olacak çıkarıp fat32 formatlı boş usb belleğin içine atın aracı çalıştın flashı takın dosyaları otomatik yükleyecek bukadar.

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşkler bırazdan deneyecem. aktif olduktan sonra harıtayı nasıl gunccelyecez bir fikrin var mı

By Cilo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita 2020 siatemi güncelleyeceksiniz. Haritalardan parmak izi okulturacaksınız ardımdan pcye medianav Toolbox kuracaksınız. Tollbox üzerinden sistemi güncelleyeceksiniz, navigasyon butonu kalkacak isterseniz tekrar ilk baştaki işlem ile buton tekrar aktifleşir.