Megan 2 aracima lpg onerisi

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayenede frenlerine bakıyorlar zaten. Servis dediğiniz yetkili servismi acaba? Araç yetkili servisdemi bakıma girmiş hep?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla acikcasi sormadim nerde bakima girdigini ama hepsi yeni yapilmis onu biliyorum trigerine kadar degismis ozel servise goturucem kayinpederimin yeri didik didik bakicaklardir muaynedede dediginiz gibi ufak tekef sorunlar duzeltilmis olur temiz bir sekilde alirim ins

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla acikcasi sormadim nerde bakima girdigini ama hepsi yeni yapilmis onu biliyorum trigerine kadar degismis ozel servise goturucem kayinpederimin yeri didik didik bakicaklardir muaynedede dediginiz gibi ufak tekef sorunlar duzeltilmis olur temiz bir sekilde alirim ins

Özel servistir ama yapacak bişey yok sizde olsanız özele gidersiniz. Hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 te sıfır megan 2 1.4 sedan aldım 2006 da 25000 km de tartarini lpg taktırdım ve 2014 te 96000 km sattım ve bana hiç sorun çıkarmadı az yakıyor ve çok koşuyordu tık demedi tavsiye ederim Ama unutma ilk önce iyi bir usta sonra lpg kiti markası gelir en iyi lpg kiti beceriksiz bir ustanın elinde rezil olur İyi usta + iyi lpg kiti = mükemmel uyum

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beylikduzu ay otogaza prinss marka lpg taktirdim bir sorun cikmadi 2 gundur kullaniyorum bugun vites kutusu arizasi verdi nedendir bilmiyorum