Megan 2 dinamik kapilardaki aydinlatmalar yanmıyor

berk752

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardimci olursaniz cok dua alirsiniz :)Aracımın sag ön farı kesmisti o arada farkettim ampulu değiştirdim ama hala kapilardaki aydinlatmalar yanmıyor ben mi o zaman farkettim bilmiyorum o ışıkların ayri bir sigortası var mı bilmiyorum?

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kapı swichlerini kontrol ettir hacı..
dualık iş yok hacı..
elektrikçi yapar...fazla para istemez
taş çatlasın 30 tl

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
dualık iş yok hacı..
taş çatlasın 30 tl

Bunların kapılarında swich yok kilit mekanizması algılıyor kapının açık kapalı olduğunu.

Alt lambaları sök kontrol et sağlamsa direksiyonun altındaki sigortasını kontrol et ;)

berk752

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dualık iş yok hacı..
taş çatlasın 30 tl

Kapı swicinden olsa kapının açık oldugunuda algilamaz diye tahmin ediyorum 4u de yanmıyor 1i yanmasa ampul gitti dicemde hepsi yanmıyor

berk752

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunların kapılarında swich yok kilit mekanizması algılıyor kapının açık kapalı olduğunu.

Alt lambaları sök kontrol et sağlamsa direksiyonun altındaki sigortasını kontrol et ;)

Ayrı bir sogortayami bağlı acaba onlar onu merak ettim arka stoplar ariza yapmıştı gecen ay vites geride takılı iken frene bastığımda sinyaller yanık kalıyordu amerikan park gibi acaba o aradami gitti sigorta :(

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Ayrı bir sogortayami bağlı acaba onlar onu merak ettim arka stoplar ariza yapmıştı gecen ay vites geride takılı iken frene bastığımda sinyaller yanık kalıyordu amerikan park gibi acaba o aradami gitti sigorta :(

Sanırım sigorta atmıştır. Ama zor bir şey değil sigortayı değiştirmek. Bu araçta 2 yerde sigorta paneli var birisi akünün yanında ( ulaşmak için akünün sökülmesi gerek) biride direksiyonun altında bir panel var orada. Kapı altı ışığı nın sigortası hangi panelde bilmiyorum. Kullanma klavuzunuzda mutlaka olması lazım. veya sigorta kapağını açınca şema olarak gösterir. İlk direksiyon altındaki kutuyu aç muhtemelen ordadır.

Direksiyonun Altı

zBN0D9.jpg

Akünün Yanı

G0j9JV.jpg

berk752

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım sigorta atmıştır. Ama zor bir şey değil sigortayı değiştirmek. Bu araçta 2 yerde sigorta paneli var birisi akünün yanında ( ulaşmak için akünün sökülmesi gerek) biride direksiyonun altında bir panel var orada. Kapı altı ışığı nın sigortası hangi panelde bilmiyorum. Kullanma klavuzunuzda mutlaka olması lazım. veya sigorta kapağını açınca şema olarak gösterir. İlk direksiyon altındaki kutuyu aç muhtemelen ordadır.

Direksiyonun Altı

zBN0D9.jpg

Akünün Yanı

G0j9JV.jpg

Cok teşekkür ederim uğraşmassin eline sağlık allah razi olsun bakicam ilk musait oldugumda