Megan 2 hb hemde lacivert otomatik vites

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğin gibi dreksiyon kutusundan tam cevırmelerde kagıt hısırtısı gıbı gelıyor aciliyeti ya da zarari yoksa bir müttet bu sorunu takmamayı planlıyorum dıreksıyonda da hafıf bı boş luk var gibi bu kagıt ısıyle baglantılı mı aca ba dusuncen nedir

Airbag ışığı yanana kadar idare edilenbilir, sorun Cengizin dediği gibi airbag makarasından kontaktörün değişmesi gerekiyor, ben 2 kere tamir ettirdim randumanlı olmadı 0 ını almak zorunda kaldım . Benim direksyondaki boşluk dreksyon kutusundan kaynaklanıyordu tamiride mümkün bu parçanın.

burakgnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
döner kondaktör arızası o ses bendede var 2 aydır sürüyorum o sesin sebebi air bag sargısının içindeki tellerin kopması o yüzden ses geliyor tamiride varmış ama ben suanlık böyle sürüyorum
tamırı varmıs eve ama yenıden tekrarlarsa verılen 500 kagıda yazık :) bı sıkıntısı yoksa boyle surmeye razıyım ben rahatsız eden dıreksıyondakı hafıf bosluk

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm Araç kaç model ve fiyatı nedir bilgi verebilir misin? bende düşünüyorum da? bilgi sahibi olalım.

burakgnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm Araç kaç model ve fiyatı nedir bilgi verebilir misin? bende düşünüyorum da? bilgi sahibi olalım.
arac 2003 model 140 bınde 23 500 aldım 80 bınde 2005 modelı 27 000 tl ıdı aradakı farka acıdım