Megan 2 hb yardim

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bva sanzıman aslında en sorunsuz sanzımanlardan bırı. Sadece selenoid arızası verir. 600tl gibi bir rakama sorun çözülüyor fakat bu araçta bu selenoid sorunu bulunmamakta şuan için. Genede seçim sizin tabiki. Aynı şanzımana sahip scenic2 kullanmaktayım bende. Bu sorunla karşılaşıp onarımını yaptırdım.

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme için teşekkürler aslında genel anlamda otomatik vites pek tercih etmeyi düşünmüyorum.Alacağım araçla (TABİ BULUP ALABİLİRSEM) yıllık yapacağım km 15.000 km yi geçmeyecek belki de otomatik vites araç fazla kullanmadığım için soğuk bakıyorum

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik kullanan biri inanmiyorumki manuele bidaha geri dönsün senin yerinde olsam sirf meraktan alirim :) bidaha manuele el surmezsin zaten

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle herkese teşekkürlerimi sunarım sonunda araç için anlaştım kısmetse yarın satışı alıcam

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 2006 megan 2 hb expression 1,5 dizel 105 beygir , sunroff hariç ful değişen yok parça parça 8-10 kazası var en büyük kazası 2000 tl diğerleri 300-500 gibi birçok kayıt var doktordan aldım doktor çizik takıntılı olduğu için en ufak şeyde kaskodan yaptırmış.uzun aramalar sonunda ve baktığım yaklaşık 20 megan 2 içinde en diri en az deforme olanıydı zaten doktor bmv m3 almış bu aracı aracı bir subay eşi için almış yaklaşık 5 ay önce lakin eşi manuel kullanamamış yani 2,5 (2 buçukçu sahibi oldum)))))) 25.500 tl ye aldım en kısa sürede fotosunu paylaşırım

ceyhuno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dsotum hayırlı ugurlu olsun ama şu subay eşlerinin arabası bitmedi gitti

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dsotum hayırlı ugurlu olsun ama şu subay eşlerinin arabası bitmedi gitti
eyvallah gözümle görmesem bende inanmazdım subay olduğuna.))))))))Şaka bir yana sorunsuz kullanıyorum rabbim herkese kazasız belasız günler nasip etsin