megan 2 kapı kilitleme sorunu yardım lütfen

harun20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar acil bir sorunum var yardımlarınızı bekliyorum 2005 megan 2 arabamı yeni aldım akşam akşam kapılar acık kaldı kilitlenmiyor kart arabayı calıstırıyor fakat kapıları kilitleyip açmıyor. mekanik anahtarıyla yapıyorum sadece şöför kapısı kilitleniyor diğer kapılar ve bagaj açık kalıyor.içierdeki kapıları kilitleme tusuna basıyrum ön kapıyı acındca diğerleride açılıyor
arbayı kilitleyemedim kaldı öyle Allaha emanet lütfen yardım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sürücü kapısı açıkken içerideki kilitleme butonuna bas ve bırakmadan ikinci bir kitleme sesi gelene kadar bekle,daha sonra butonu bırak ve araçtan in kapını kapat hepsi kapanacaktır...
İşe yararsa buraya yazmayı ihmal etme...:eyv

harun20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi kilitledim geldim çok sağol mustafa usta Allah senden razı olsun içim rahatladı valla yoksa uyku yoktu bu gece :)

Ötüken kaan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet ustam iyi akşamlar temmuz ayında benimde aracında aynı sorun olmuştu ve direksiyon sertleşmiş direksiyon arızası yazıyor korna çalmıyordu.direksiyonun altındaki jak çıkmış onu takım düzeldi.10 gündür yine direksiyon arızası veriyor aracım fakat jak falan çıkmamış ustam aküyü çıkar tak düzelir dedi düzeldi fakat birkaç çalıştırma sonra yine oluyor.kolon arızası dediler pcye bağlayıp.yine jaklarda bi problem olabilirmi sence abi küçük biyerde yaşıyorum ustalar pek bilinçli gelmedi.araç megane 2 1.5 2008 model elektrikli direksiyon.cevaplarsan sevinirim abi