megan 2 kaset çalar a cd montajı yardim

oguz_1991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bağlantılarını yaptım . Kaset çaları söktüm . Cd çaları taktım ekran ve kol kablosunu resimde işaretlediğim yere taktım. Teyp açıldı sadece ekranda saat ve derece geldi. Teyp kodunu gireceğim ekran bölümü gelmedi ama teyp üzerinden tuşlara basınca ses geliyor cd çıkartıp takabiliyorum

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bağlantılarını yaptım . Kaset çaları söktüm . Cd çaları taktım ekran ve kol kablosunu resimde işaretlediğim yere taktım. Teyp açıldı sadece ekranda saat ve derece geldi. Teyp kodunu gireceğim ekran bölümü gelmedi ama teyp üzerinden tuşlara basınca ses geliyor cd çıkartıp takabiliyorum

Aldığınız teybin sağlam olduğuna eminmisiniz? Normalde çalışması lazım. Soketler kablolar sağlammı?
Teybin soketlerini çıkarıp yeniden bir takıp deneyin.

oguz_1991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz kare olan yere takıyorum zaten başka uyacak yeri yok . teyp sağlam çalışıyor . test edildi. araçtırdım . tuner list kaset çalara .tuner list cd çalar olması gerekiyormuş ülkemizdede tuner list cd çalar yok. aldığım update list cd çalar.

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz kare olan yere takıyorum zaten başka uyacak yeri yok . teyp sağlam çalışıyor . test edildi. araçtırdım . tuner list kaset çalara .tuner list cd çalar olması gerekiyormuş ülkemizdede tuner list cd çalar yok. aldığım update list cd çalar.

O zaman ekran farklı olduğu için görünmüyor olabilir. Çünkü başka seçenek yok. Megane II lerin faz 1 modellerinde ekran farklı. Bu aldığınız teyp Faz 2 lerde var.

Adana da olsaydınız benim arbaya takıp denerdik bir çözüm bulurduk. Böyle uzaktan zor oluyor maalesef.