Megan 3 2015 model gt line geri görüş kamerasi

ofboy61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim herkese selamlarimi sunuyorum
gecen hafta megan 3 siyahgt line full arac aldim hersey var ama geri görüş kamerasi yok servisine sordum sonradan takilmiyor dediler siz ne düşünüyorsunuz

Bahosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Aramıza hoşgeldiniz bende touch plus 1.5 dci edc mi alalı 2 hafta oluyor. Sunroff için bende Gtline almak istedim ama fiyat çok kabarınca vazgeçtim halbuki çoğu özellik bu arabadada var sunroof olsun diye 79.000 tl vermek istemedim kamera olmamasına çok şaşırdım takılamama sebebi neymiş takılması lazım bence

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar araniza yeni katildim herkese selamlarimi sunuyorum
gecen hafta megan 3 siyahgt line full arac aldim hersey var ama geri görüş kamerasi yok servisine sordum sonradan takilmiyor dediler siz ne düşünüyorsunuz
Kullandığınız kadarıyla araç hakkında yorum yapabilir misiniz. gtline alma arifesimseyim ama aklımda hala sorular var.birde araç size ne kadara geldi.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Bahosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana 79.500 fiyat verdiler dizel otomatik sunroff ve rlinkli yani full

Bahosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sunroof için bu parayı vermek mantıklı gelmedi bende touch plus aldım.

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sunroof için bu parayı vermek mantıklı gelmedi bende touch plus aldım.

Sunroof için bence değer çok farklı hava katıyor araca

Bahosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sunroof için bence değer çok farklı hava katıyor araca

Evet havası farklı oluyor ama bana biraz küçük geldi açılır cam tavanlı olsa süper olurdu ama sadece fransız üretimlrrde bir ara gelmiş ben 67.500tl ye touch plus dci edc aldım gt line alınca fiyat zaten artıyor dci, edc, rlink, sunroof koydurdum oldu 79.500 tl varsın aynalar katlanmasın dedim özellik olarak çok fark olmayan bu aracı aldım bugünde camlara film yaptırdım çok güzel oldu.
Piyasada gtline parasına golfler var çok araştırdım.

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğiniz gibi gtline ve touch arasında pek donanım farklı yok. Sadece 110 hp motora fark veriyorsunuz. Golfe gelince mağazaya bir müşteri geldi biraz sohbet ettik 2015 golf almış sıfır özellikle manuel almış dsg sorunlu diye fakat aldığı aracın şanzımanından ses geliyormuş. Servise gitmiş servis cevabı daha vahim abi bu modeller böyle idare et demişler ☺

Bahosel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğiniz gibi gtline ve touch arasında pek donanım farklı yok. Sadece 110 hp motora fark veriyorsunuz. Golfe gelince mağazaya bir müşteri geldi biraz sohbet ettik 2015 golf almış sıfır özellikle manuel almış dsg sorunlu diye fakat aldığı aracın şanzımanından ses geliyormuş. Servise gitmiş servis cevabı daha vahim abi bu modeller böyle idare et demişler ☺

Ne bileyim işte bende wolksvagen hastalığı yok ama piyasada yoğun bir wolksvagenci var buda aracın 2. Elde değerini hızlı satılmadını filan artırır diye düşünüyorum ben honda hastasıyım diğer aracım honda civiv hb ama ondada dizel otomatik seçeneği maalesef henüz yok aracı alırken fazla dolu olmasın dersen 79-80 küsüre dizel otomatik kombinasyonlu bir volkwagen alınabiliyor. Renaultunda avantajları şöyle 20.000 bakım, parça avantajı,güçlü motor, az yakması, ikinci elide fena değil diye duydum ki öyledir sonuçta köklü firma kalite farkı mutlaka vardır tabiki düşündüm taşındım touch aldım şu ana kadar çok memnunum maşallah iyi gidiyor, vites harika, az yakıyor, ses yalıtımı, konfor, hepsi şu an için güzel tavsiye ederim ancak gtline bende istedim ama değmez dedim sonra bütün özellikler var arkadaşım yinede kafanı bulandırmayayım senin hangisini alırsan hayırlı olsun şimdiden.

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne bileyim işte bende wolksvagen hastalığı yok ama piyasada yoğun bir wolksvagenci var buda aracın 2. Elde değerini hızlı satılmadını filan artırır diye düşünüyorum ben honda hastasıyım diğer aracım honda civiv hb ama ondada dizel otomatik seçeneği maalesef henüz yok aracı alırken fazla dolu olmasın dersen 79-80 küsüre dizel otomatik kombinasyonlu bir volkwagen alınabiliyor. Renaultunda avantajları şöyle 20.000 bakım, parça avantajı,güçlü motor, az yakması, ikinci elide fena değil diye duydum ki öyledir sonuçta köklü firma kalite farkı mutlaka vardır tabiki düşündüm taşındım touch aldım şu ana kadar çok memnunum maşallah iyi gidiyor, vites harika, az yakıyor, ses yalıtımı, konfor, hepsi şu an için güzel tavsiye ederim ancak gtline bende istedim ama değmez dedim sonra bütün özellikler var arkadaşım yinede kafanı bulandırmayayım senin hangisini alırsan hayırlı olsun şimdiden.

Megane 4 ü görmeden karar veremeyeceğim gibi görünüyor. En iyisi yıl sonuna kadar beklemek. Belki fiyatlar biraz daha düşer.