Megan 3 dci joy cruise control

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar malum havalar soğuk özellikle erzurum :)) sabah araca biniyosun içerideki ıslak mendil taş gibi donmuş o derece hesabedin... Bu tarz soğuklarda aracımın pedal kısmından ince bi tıkırtı geliyordu kasislerde daha önceki sene serviste ufak bi yağla ile halletmiştim bu sesi geçen gün ben kendim yağlıyayım dedim pedal kısmını yağlarken birşey dikkatimi çekti debriaj pedalının üst kısmında bi müşür var ve bu müşürün elektrik bağlantısıda var. Hemen aklıma acaba araçta cruise controlmü var dedim yani bağlantısı yoksa farklı bir amaç için debriajda müşür olabiliyormu normalde joy versiyonlarda cruise control yok vitesin yanında da boş kapak var içini acıp baktığımda kablo vs varsa parcayı taktığımda cruise control çalışırmı acaba merak ettim.... Birde fluance meg 3 joy aracı olan arkadaşlar bakabilirlermi kendi araçlarında da debriajda müşür varmı uzadı birazda nese kazasız sürüşler

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
estağfirullah ne uzunu biz niçin burdayız :) hafta sonu ALLAH kısmet ederse bakarım hafta içi araç babamda oluyor :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Genelde tesisat hazır oluyor,servistekileri razı edebilirsen çalışıp çalışmadığını anlarsın...

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
estağfirullah ne uzunu biz niçin burdayız :) hafta sonu ALLAH kısmet ederse bakarım hafta içi araç babamda oluyor :eyv
sizin araç touch versiyon sanırım sizinkinde muhtemel vardır tesekkürler...

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genelde tesisat hazır oluyor,servistekileri razı edebilirsen çalışıp çalışmadığını anlarsın...
Anladım mustafa bey tesekkürler orta konsolda kablo vs. Varsa muhtemel tüm tesisat vardır.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok touch değil yeni joy versiyonun makyajsız olanı makyajlı olanlar joy makyajsızlar business geçiyor :)
bendensin yani :)) ( sis farı çelikjant yay muhteşem üçlü :) )