Megan 3 otamatik cam kapatma

boragokcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 model touch ta kumanda kilitleme tuşuna 2 kere arka arkaya basınca açık camların hepsini kapatıp aracı kitliyor. Eller serbest devreden çıkıyor aracı kartla açıp çalıştırınca tekrar eller serbest açma kapa aracı çalıştırma devreye giriyor.

serkanaydin88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanrufuda kapıyormu acaba 2010 dynamique de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srhtcdrc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba geçtiğimiz ay 2011 megane prıvılıga aldım. Uzaktan kumanda ile camlarım kapanmıyor. bakımcı ustalarım araca içine girdi fakat bir türlü yapamadılar. ustamız fabrikadan kapatmışlar. işin aslının servis ücreti olduğunuz insanlardan para almak amacıyla yaptıklarını söyledi. gerçekten orjinalinde yokuş kalkış ve camların uzaktan otomatik kapanma özelliği var mı bilmiyorum. sizden yorum bekliyorum. teşekkürler.

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DDT4ALL ile kumandadan cam kaldırmayı açabiliyoruz artık, ben megane 2 kullanırken en sevdiğim özelliği buydu sunroof ve camları kapatıyordu kral arabaydı :D megane 3 de ddt4all ile bu ve buna benzer bir çok kapalı özelliği açtım, gerçi yerli üretimlerde arka camlar kalkmıyor harici bir kontrol ünitesi koymamışlar arka cam motoruna renault bütün özelliklerin olduğu bir otomobil üretmemiş sanırım :D

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DDT4ALL ile kumandadan cam kaldırmayı açabiliyoruz artık, ben megane 2 kullanırken en sevdiğim özelliği buydu sunroof ve camları kapatıyordu kral arabaydı :D megane 3 de ddt4all ile bu ve buna benzer bir çok kapalı özelliği açtım, gerçi yerli üretimlerde arka camlar kalkmıyor harici bir kontrol ünitesi koymamışlar arka cam motoruna renault bütün özelliklerin olduğu bir otomobil üretmemiş sanırım :D

Benim arac fluence ama yerli urerim yine Megane 3 ile ayni herseyi. Benim tum camlar kapaniyor kumandadan fakat acma islemi ddt4all ile bile olmadi. Cam kaldirma fabrikasyon acikti.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Samas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arac fluence ama yerli urerim yine Megane 3 ile ayni herseyi. Benim tum camlar kapaniyor kumandadan fakat acma islemi ddt4all ile bile olmadi. Cam kaldirma fabrikasyon acikti.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

Renault malzemeden çalmış anlaşılan, bir yerden alıp bir yerden veriyor çözemedim zaten bu işi. artık kendimiz modifiye edeceğiz. Ben arka kapıları söktüm modül yok motorda eski megane 2 aracımda motora bağlı modül vardı bu yüzden de tek tuşla kaldırma özelliği de yok arka camlarda. renault allahtan elle çevirmeli yapmamış,

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde touch plus serisi var (yerli üretim), 4 cam tek tıkla açılıp kapanıyor, karta çift basınca 4 cam da kapanıyor. Donanıma göre farkı özellikler ekleyip çıkarmışlar anlaşılan