Megan 3 sabahlari zor çalişiyor.

arifilhan4040

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 model megan 3 aracim var .sabahlari tek marşta almiyor.

pedertoya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sorun başka forum sitelerinde bir hayli fazla yer almış. ama burada nedense ilgi görmemiş. megane ve fluence için kronik bir sorun herhalde. ben 99 megane kullandım marj sıkıntısı hiç yaşamadım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu arıza için yazılım hatası diyenlerde oldu ama neticeye ulaşamadılar maalesef...

galipÇ.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arıza için yazılım hatası diyenlerde oldu ama neticeye ulaşamadılar maalesef...
Sorunla ilgili son zamanda yazılım ile bir sonuca ulaşıldı birkaç şehirde, ancak yaygınlaşmadı.Birçok servisin yazılımdan haberleri yok, konuyla ilgili bende bizzat ilgilenenlerdenim bununla ilgili önümüzdeki günlerde Ankara için net bilgilendirme sağlayacağım.

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yeni enjeksiyon beyni güncellemesi çıktı servislerde var tamamen ücretsiz. -20 derecede tek marşta çalışıyor

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane sport tourer modellerinde bu konuda sikinti olmuyor. Yazilimla alakali oldugu bariz.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yeni enjeksiyon beyni güncellemesi çıktı servislerde var tamamen ücretsiz. -20 derecede tek marşta çalışıyor

bilgi için teşekkürler bilmeyen kardeşlerimize yardımcı olacaktır :)

forum kurallarımız gereği kendinizi http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/ kısmında konu açarak tanıtırsanız sizi tanımış oluruz aramıza hoş geldiniz keyifli forumlar diliyorum :)

dicle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul yücelir serviste ısrarla isteyerek yazılım yükselterek bu beladan kurtuldum darısı başınıza

tsansar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de aracımda böyle bır sorun vardı calısmama gıbı servıs zamanı gelmıstı soyledım yazılımla duzelteceklerını soyledıler ... artık aracım tek marsta calısıyor .... korkarak bınmıyorum .. :)

vdevir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün yetkili servisde. benzer problemden gelen aracın elektronik kontrol ünitesine yeni dataset yüklüyorlardı.