MEGAN 4 1.3 JOY Aksesuar

AYDIN0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar 2020 Model 1.3 EDC Joy Paket Megan 4 Aracım Var. Aracıma Aksesuar Yaptırmak İstiyorum. Aklımda Carvocal Multimedya Ekran Var. Sizlerin Başka Önerileri veya Başka Model Bir Ekran Var mı? Son Olarak Ön Park Sensörü Taktırabilir miyim?

Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim.

Son düzenleme:

Kurayantula

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön park sensörü taktırırsan Ses Ve görüntü geri park sensörü gibi entegre olmuyor ekranda

AslanMusti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben necvox ekran ve kol dayama taktırdım + cam filmi, gayet de memnunum. Direksiyona kılıf alasım var bir de tekerlere zincir tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim12 3

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben necvox kullanıyorum ancak geçen bir aksesuarcida x Tesla ya da Tesla x ekran diye birşey gördüm, icon daki ekranlara benziyordu o markaya da bir bak...
Ön panjur ve cam için krom çıta alabilirsin, cam filmi ve kol dayama olabilir...
Film hariç diğerlerini yaptırdım filmi de yaptırma aşamasındayım

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben necvox ekran ve kol dayama taktırdım + cam filmi, gayet de memnunum. Direksiyona kılıf alasım var bir de tekerlere zincir tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim12 3

Merhaba bende kol dayama düşünüyorum ama nasıl olacağına sonra ses yapar mı yapmaz mı karar veremedim. Sizde foto var mı ve kullanıcı yorumlarınız nedir. Markası nedir öğrenebilir miyiz.

Direksiyon için kılıf iyi olmaz diye düşünüyorum bulunduğum yerde direksiyonu tamamen söküp güzelce deri kaplayan kurumsal bir firma var onunla görüşeceğim bende