Megan 4 kapı fitilleri

kavaklim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selam.Arabam Megan 4 Sedan ICON 1.3 EDC.Yeni aldım.Sorum şu : İki gündür yağmur yağıyor.Bugün arabanın kapılarını açtığımda ,kapı içlerinde ve direklerinde yoğun miktarda su damlacıkları gördüm.Çerçeve içleride ıslak.Arka kapıların bombeli yerlerinde de var.Yolcu tarafında yok denecek kadar az ama diğer üç kapı yoğun.Paspaslarda veya arabanın içinde ıslaklık yok.Kontrol ettiğimde Camlar sonuna kadar kapalıydı.Fitil ve keçeler sorunlu olabilirmi ? Servise göstereyimmi yoksa bekleyip yağmurdan sonra kapıları hiç açmadan direk servisemi götüreyim.Böyle bir şey yaşayan oldumu ? Herkese tekrar selamlar.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise götürmelisin hepsini değiştirirler

kavaklim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani fabrikanın kullandığı ile servisin kullanacağı takım aynı değilmi? Aslında üzücü olan, bu araçların kalite kontrolü yapılmadan satılıyor olması. Servis ağının genişliği yüzünden, nasıl olsa hallederiz mantığı var galiba. Çok kullanıcı bu markaya pişmanlık demiş. Bakalım artık hayırlısı

nurettin_kapln

Kayıtlı Üye
60-Tokat
geçmiş olsun sinir bozan bir durum.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani fabrikanın kullandığı ile servisin kullanacağı takım aynı değilmi? Aslında üzücü olan, bu araçların kalite kontrolü yapılmadan satılıyor olması. Servis ağının genişliği yüzünden, nasıl olsa hallederiz mantığı var galiba. Çok kullanıcı bu markaya pişmanlık demiş. Bakalım artık hayırlısı

O pişmanlık diyenler reno servisinin köpeği olsunlar. Hiçbir servis Renault kadar ilgilenmiyor. Ufak sorunlar çıksada servis hepsini hallediyor.
Doğuşun egzoz emisyonunu yazılımla düzeltmeye çalışıp wv caddylere 10bintl üzeri masrafı çıkarıp serviste yarı yarıya ödeme kabul etttiklerini cümle alem biliyor. aah ah

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O pişmanlık diyenler reno servisinin köpeği olsunlar. Hiçbir servis Renault kadar ilgilenmiyor. Ufak sorunlar çıksada servis hepsini hallediyor.
Doğuşun egzoz emisyonunu yazılımla düzeltmeye çalışıp wv caddylere 10bintl üzeri masrafı çıkarıp serviste yarı yarıya ödeme kabul etttiklerini cümle alem biliyor. aah ah
Biz 2009 yılı ile birlikte vw kullanmaya başladık. 2011 yılında bir daha vw adlık. 2012 yılında yeni kasa jetta 2013 yılında da ben kendime bir jetta aldım ve 2018 e kadar kullandık.
9-10 yıl vw kullandık. Babam hala kullanmaya devam ediyor.
Sizin yorumlarınıza aynen katılıyorum. Lanet bir servis ve müşteri memnuniyeti mevcut.
Her sorun kullanıcı kaynaklı. SIfır araç alıp 30binde dsg yiyen arkadaşlarım sinir krizleri geçirdi ama vw yine parasını zorla aldı garantili bile olsa..
O kadar yıldım ki bende vw servislerinden. Neler neler yaşadım. Anlatıp hatırlayasım yok :)

Renault servis ve memnuniyet konusunda 1000 yıl falan ileride vw'den..
Ayrıca problemlerin maliyeti konusunda da reno oldukça ileride. Sıfır araç alıp edc arızası olup servisin 10bin TL istediği bir örnek var mı ? Sanmıyorum. Vw onbinlerce mağdur bulabilirim.

10 yılda 4 farklı vw kullanan biri olarak diyorum ki kıymetini bilelim reno ve servislerinin.

Son düzenleme: