Megan ıı 1.4 hatcbaak 2004 yakıt sorunu

ardakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.A Arkadaşlar benim sorum şu olacak 1 litre benzinle atıyorum 11 km gidiyorsa şehir içi 1 litre tüple kaç km gitmesi gerekiyor benim aracım şehir içi 20 tl tüple 70 km gidiyor km ye 285 kuruş yakıyor 20:2260=8.8 lt yapıyor 70:8.8=7,95 km gidiyor buna göre tüpün markası atiker buna göre yakıt nasıl iyimi kötümü aynı araç sahipleri veya bilgi sahibi arkadaşlardan cevap bekliyorum herkese iyi forumlar.

Dikenli

Ahmet GÜLŞEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Havuz problemi gibi olmuş :D :D

ardakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin araçta havuz problemi yok galiba

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.A Arkadaşlar benim sorum şu olacak 1 litre benzinle atıyorum 11 km gidiyorsa şehir içi 1 litre tüple kaç km gitmesi gerekiyor benim aracım şehir içi 20 tl tüple 70 km gidiyor km ye 285 kuruş yakıyor 20:2260=8.8 lt yapıyor 70:8.8=7,95 km gidiyor buna göre tüpün markası atiker buna göre yakıt nasıl iyimi kötümü aynı araç sahipleri veya bilgi sahibi arkadaşlardan cevap bekliyorum herkese iyi forumlar.

1 lt gaz ile 11 km den fazla gitmeyeceği kesin.
hesaplamanız doğru.
Aracı kullanımız nasıl bilmiyorum ama Daha aşağı bir tüketim olması gerekirdi.
Ben benzin ile 270 kuruş felan yakıyorum.
sizin lpg ile 285 yakmanız biraz fazla

ardakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 lt gaz ile 11 km den fazla gitmeyeceği kesin.
hesaplamanız doğru.
Aracı kullanımız nasıl bilmiyorum ama Daha aşağı bir tüketim olması gerekirdi.
Ben benzin ile 270 kuruş felan yakıyorum.
sizin lpg ile 285 yakmanız biraz fazla
S.A cevabınız için teşekkür ederim aslında arabaki detaylardan sonra gelmesi gereken çok önemli bir konu demekki arkadaşlar aracın yakıtından memnun aslında arkadaşlar fikir vermekten ziyade herkes arabasını ne yaktığını bilirse diğer arkadaşların arabası ile kıyas yapar ve benim arabamın yakıtı iyi veya benim araba çok yakıyor deyip önlem alınmasını sağlamak hepimizin ortak sorunu olmalı ki ilk önce kendi bütcemize sonra milli servetimize sahip çıkalım israf haramdır herkes usta olamaz fikir veremez ama herkes aracının ne yaktığını yazarsa diğer arkadaş ve kendisi kıyaslama yoluna gidebilir.(benimki bir öneri)teşekkür ederim. herkese kazasız günler ...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldinz kendinizi üye tanıtımları bölümünden tanıtırsanız seviniriz keyifli forumlar:eyv

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8,8 yakıyorsa biraz fazla bide araç hb sonuçta daha az yakması lazım 6,5 7 litre yakması lazım

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamamı şehiriçi 285 kuruş biraz fazla gibi ama öyle aman aman çok bi rakam değil... 240-250 den aşşağı inmez zaten...

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gazda daha az gider kesin ama çok fark değil 11 gdiosa 9 fln gider