Megan II Hız Sabıtleyıcıde Hızın Dusmesı

gezgin1881

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 'de Hiz Sabitleyiciyi Nasil Kullaniyoruz , Ben Hiç Kullanmadim Detayli Şekilde Anlatirmisiniz Banada ıslık ıslıkıslık
Merhaba Tayfun bey öncelikle direksiyonun sol tarafında hız sabitleme dügmesinden acılıyor gösterge panelinde yesil bir ısık beliriyor daha sonra sanırım 40 km üzerine cıkılması gerek sonra istediginiz hıza geldiginizde ayagınızı gaz veya frenden cekiyorsunuz ve direksiyondaki sol taraftaki artı eksi tuslarına ard arda basıyorsunuz ve hız sabitleniyor devreden cıkartmak icin frene veya gaza basmanız yeterli hepsi bukadar

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 'de Hiz Sabitleyiciyi Nasil Kullaniyoruz , Ben Hiç Kullanmadim Detayli Şekilde Anlatirmisiniz Banada ıslık ıslıkıslık
abi sen nasıl kurcalamadan durdun onu :) Tebrık edıyorum senı ben alır almaz baktım ılk defa hız sabıtleyıcı ve hız sınırlayıcı olan bır arac aldıgımızdan dolayı butun her yerını kurcalamıstım :D

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cvplariniz İçinn Tesekkürler 4 ay Önce Yazmiştim O Mesaji Zamanla Kurcalaya Kurcalaya Çözdüm Sabitleme ve Sinirlama İşini :eyv :eyv

hidayetemir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
USTAM BENDE 2004 MEGAN 2 VAR DINAMIK FAKAT BEN BIR TURLU HIZ SABITLEMEYI
CALISTIRAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ BANA BU ARADA ISMIM HIDAYET BU GIN UYELIK KAYD OLDU NUMARAM 0507 499 87 10 SAygilarim la cvp bklcm

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hidayet kardeşim hoş geldin. Aracınızda ki hız sabitleyiciyi çalıştırmak için direksiyon üzerinde bulunan +,- tuşlarından yada far yükseklik ayar yanındaki hız sabitleme butonundan sabitleme işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hız sabitleyici büyük rahatlık arabayı alırken 4 cam otomatik yan aynalar felan elektirkli değil diye çok üzülüyordum.
ama sabitleyiciyi biraz kullanınca şu an pek umrumdada değil açıkcası

Afyonlu03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hız sabitleyici yi kullanmak yakıtta ve araçta ne gibi bir farklılık yaratıyor. Avantaj mı dez avantaj mı çünkü yolun durumuna gore bır gaz verıyor bır vermıyor bu balata sıyırmalarına hız kazandırır mı?