megan4 kapı üstü fitiller

HERBAY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan4 icon alalı 10 ay oldu kapı direklerinin üst kısmındaki fitillerin görünümü sanki tamir görmüş gibi duruyor servise ilettim genelde bu sıkıntı fazlaca varmış kapı fitillerini garantiden degiştirelim ama yine aynı durum olur dediler bu konuda çözüm üreten arkadaş varmı acaba şimdiden teşekkürler

rufenza

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu yazılanları gördükçe daha çok pişman oluyorum renault araba aldığıma....

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende farkettim aynı sorunu. Başka forumlara da konu olmuş..
Renault işte dedim ve kafama takmadım. Bu paraya bu kalite :) Görmezden gelmek lazım bazı şeyleri.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değiştirt eskisi gibi olmuyor. Diyelimki oldu yine değiştirt yenisi sorunlu degil.

HERBAY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
degiştirdiler ama gördüm bilseydim degiştirmezdim kapıların içini tamamen söküyorlar degmez ama başka cözum buldum internetten kapı üst çelik çıta aldım şimdi güzel duruyor kolayca fitile yapışıyor bütünlük sağlıyor

Barcel0na

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 yılında makyajlı megane almıştım. İlk jenerasyon. broadwayden geçtiğim için benim için super bir araçtı.
Çok beğendiğim bir özelliği direksiyon altından kontrol edilen radyo/ses ayarlarıydı ki aradan 20+ sene geçmesine rağmen hala aynı çözümü görmek şaşırtıcı!
Kapı üstü fitilleri o zaman da kavlamıştı. %60 gibi bir garantiye sokmuşlardı. Neden %60 hiç anlamadım ama gençtik, çok üzerine gidemedim, ödedim... 20 sene sonra gene aynı sorunun yaşanması bir istikrar :)))
Arabanın her yanını kontrol etmiş, tüm özelliklerini beğenerek almıştım. Aldığımda bir baktım arka koltuk kafalıkları yok. Hiç aklıma gelmemişti opsiyonel olacağı. İşte renault dedim. Benim için Renault sayfası o gün kapandı. Şimdi neden burdayım, babamın Oyak indirimi ile aldığı Megane 4 hatchback'i satmaya çalışıyorum...