Megane 1 1.6 hangi model tavsiye edersiniz

byreis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba forum sakinleri , geçen gün reno broadway aracımı sattım üzerine biraz denkleştirip araba arayışı içine girdim palıo ve albealara baktım ama pek içime sinmedi. sonra tekrar renault sevdası başladı olmuşken reno olsun dedim. çevremdekiler bütçeme uygun Megan 1 önerdiler rte olanlarından. şimdi siz değerli ustalarıma sormak isterim şimdi benim seçimim nasıl olmalı 1.6 16v sıralı lpg olanlardanmı bakmalıyım. çünki 8 valfli olanlarda var. sıkıntısız ve sorunsuz olması açısından. hangisi çok tutulur piyasası iyi olur sıkıştığım zaman satabilmeliyim. alırken nelere dikkat etmeliyim.
konuyu belki yanlış yere açmış olabilirim mazur görün. değerli yorum ve tavsiyelerinizi dört gözle bekler iyi akşamlar dilerim. saygılarımla.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlla ki megane 1 olacaksa 1.6 16v RXI, RXT veya Dynamic tavsiye ederim. Alize nin de full olanları vardır ama incelemeniz lazım, tüm alizeler malesef full çıkmadı fabrikadan.

byreis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlla ki megane 1 olacaksa 1.6 16v RXI, RXT veya Dynamic tavsiye ederim. Alize nin de full olanları vardır ama incelemeniz lazım, tüm alizeler malesef full çıkmadı fabrikadan.
teşekür ederim bütçem 14-15 arası fazla full olanları alamam. ne önerirsiniz megan 1 haricide olabilir.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasa bilindiği gibi çok yüksek, o fiyatlara megane 1 almanız zor. Olursada ne kadar düzgün olduğu tartışılır. R19 Europa ya bakabilirsiniz. Onlarında fiyatları 14.000 ~ 18.000 arası bildiğim kadarıyla.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet kesinlikle katılıyorum 14 15 arası megan da ısrarcı olursan çok kötü bir araca denk gelirsin europa ideal şöyle temiz klimalı

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16v megAne almanızı tavsiye ederim, ancak arkadaşların da dediği gibi bu paralara megane1 zor, en azından sedan zor, sw belki olabilir...

Mustafa9466

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende megan 1 expression var. 2003 model bu aracın temizini bulabilirsen al Aşık olursun arabaya yakıt ekonomisine sağlamlığına konforuna ..