Megane 1 2.0 RXT Araç Gitmiyor!

soners

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım.
Gülveren de renault kurtuluş otomotiv var.Ordada Emin usta var.Emin ustaya bir göster adam gerçekten de işini iyi biliyor.

serhan kılınç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar aynı araç kullanmaktayım .bende yardım istiyorum konu:ilk başta araba sogukken benzinde çalışmıyordu atiker marka sıralı tüp takılı yeni.dügmesine basılı tutup tüpte çalıştırıyorum hiç bir sorunsuz çalışıyor araba ısındıgında benzine geçiş yapıyorum ve devam ediyordum .gün boyu istopta etsem benzinde çalışıyordu ama bu günlerde yolda giderkende benzine geçsem araba aynı benzin bitmiş gibi itop etmeye geliyordu tüpe geçip biraz ilerledikten sonra tekrardan benzine geçiyordum 5 km ne gittikten sonra yine teklemeye başlıyor .bu sırada benzinde tekleme yaptıgında benzin kokusu geliyor aşırı aradada çok fazla duman çıkıyor eksozdan .tüpte sorun yok .yardım inancnız olsun bıktım sayılır

özkan66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkadaşlar ismim sami bir haftalık megan 1 ciyim 2.0 motorun bujilerini değerleri ile yazacakarkadaş varmı yenilemekistiyorum

nghty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
BEnde de 2.0 rxt var düzensiz çalışması ve çekiş düşüklüğü ayrıca çok yakması cabasıydı. servise gittim 500 aldı değiştirdi bişeyler yaptı dğzelir gibi oldu bi süre sonra gene aynı. Sonra bi usta tavsiye ettiler adam kral renocuymuş dediler inanmadım dedim ne kaybetcem gittim ustaya kıytırık bi dükkan oturmuş saç sakal birbirine karışmış şahin aga diyom ben ona, aga dedm durum bu gitmiyo bu meret nasıl gitmez ver bakam şunu 2 tur atı geldi. işin var mı dedi yok dedim. sen bi git dolaş gel 2 saate gel dedi gittim geldim araba fişek anasını satayım saaat gibi çalışıyor. naptın dedm senteye aldım ayar yaptım dedi tabi ben şok ne kadar dedim 30 lira dedi aga 50 verem dedim almadı. Sen onun onun bi sente ayarına baktır kardesim. belli kilometreden sonra ayar kaçıyomuş

nghty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sami ruhsatınla reno parçacısına git verir orjinalini