Megane 1.6 16v rxi 2001 52 EN 109

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sonunda başardım.

Son düzenleme:

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel resimler yüklemiştir.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Maşallah,kazasız belasız kullan kardeşim...:eyv

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam kardeşim hayirli olsun fatsaya geldiğimde zor görüşürüz ama kave içmeye gelirim özellikle hakan bi gelsinde

hiştt beni bekleyin leynnn 70 günüm kaldı geliyorum :))

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız kullan
bi vazgeçemedin şu megane 1 sevgisinden :D
neyse bi geleyim de yapacaz bunu adam akıllı bi elliim sağına soluna :D

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız kullan
bi vazgeçemedin şu megane 1 sevgisinden :D
neyse bi geleyim de yapacaz bunu adam akıllı bi elliim sağına soluna :D

sen hayırlısıyla bii gel kardesim sonra istedıgını yaparsın araca bende ay sonunda fatsa da olurum haberın olsun.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah hayırlısı olsun, megane1'in yeri bende de her zaman ayrıdır. Ancak şu foto. da bir buton dikkatimi çekti, far yükseklik ayarı ve kadran aydınlatma seviyesi ayar düğmesinin yanında bir düğme daha var o nedir?

Birde söylemeden edemeyeceğim, şu kaplamaları bir türlü sevemedim gitti. Bunlardan yapılcağına direksiyon orj. gri dikişli deri kaplatırılır, vites topuzu da orj ile değiştirilirse tadından yenmez.

Son_Osmanli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah hayırlısı olsun, megane1'in yeri bende de her zaman ayrıdır. Ancak şu foto. da bir buton dikkatimi çekti, far yükseklik ayarı ve kadran aydınlatma seviyesi ayar düğmesinin yanında bir düğme daha var o nedir?

Birde söylemeden edemeyeceğim, şu kaplamaları bir türlü sevemedim gitti. Bunlardan yapılcağına direksiyon orj. gri dikişli deri kaplatırılır, vites topuzu da orj ile değiştirilirse tadından yenmez.

Oncelikle tesekkurler, o sormus oldugunuz tus arka camlarin kontrolunu sagliyor kilitleme anahtari yani, kaplamaya gelince, normal bu serilerde yani rxi modellerde dreksiyon deri kaplama fabrika cikisli ama araci ben aldigimda vardi kaplamasi yapilmisti sokmek istedim alttaki deride kalintilar birakir dediler oylece kaldi ama kullanim acisindan cok kotyu deil guzel bir renk tutturulursa on numara olur.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle tesekkurler, o sormus oldugunuz tus arka camlarin kontrolunu sagliyor kilitleme anahtari yani, kaplamaya gelince, normal bu serilerde yani rxi modellerde dreksiyon deri kaplama fabrika cikisli ama araci ben aldigimda vardi kaplamasi yapilmisti sokmek istedim alttaki deride kalintilar birakir dediler oylece kaldi ama kullanim acisindan cok kotyu deil guzel bir renk tutturulursa on numara olur.

Rica ederim yanlış anlamayın amacım eleştirmek vs. asla değil. Cevap için ayrıca teşekkürler, 2 sıfır kasa megane 1 eskitmiş biri olaraktan donanımı zaten biliyorum. Bu sedefli kaplama acilen atılmalı, altında kalıntı vs. ne bırakırsa bıraksın sonrasında ehil bir usta ile yeniden deri kaplanır tadından yenmez. ;)