Megane 1 coupe cd changer sorunu

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelİkle herkese mrb arkadaŞlar 1 hafta kadar Önce megane 1 coupe arac aldim aldiĞimda cd changerde hİÇ bİ sikinti yoktuu fakat cd deĞİŞtİrİp taktigimda no dİsc hatasi aliyorum nedenİ nedİr acaba kutup başını söküp taksam bi faydası olur mu yardimci olacak arkadaŞ varmidir??

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun ve aracın hayırlı olsun . Renault changerlarda ya da calarlarına özel bir durum değil ama çözüm basit. Changer ınızı çıkartın ve içini açarak göz temizliği yapın bunu yapmasını bilmiyorsanız el beceriniz varsa youtube da bununla ilgili videolar mevcut ya da bir ototeypciye götürerek göz lens temizliği yaptırın sorun kalmayacaktır :eyv

yasinb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla alakasız olacak ama yeni konu açmamak için buradan soruyorum kusura bakmayın =) megane couple full versiyon rxi sanırım. Sunroof'lu paket diyelim. Bütün sunrooflu pakette cd changer bulunuyor mu?

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taktığınız cd Audio CD mi? Eğer MP3 cd'si taktıysanız okumaz...

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelİkle herkese mrb arkadaŞlar 1 hafta kadar Önce megane 1 coupe arac aldim aldiĞimda cd changerde hİÇ bİ sikinti yoktuu fakat cd deĞİŞtİrİp taktigimda no dİsc hatasi aliyorum nedenİ nedİr acaba kutup başını söküp taksam bi faydası olur mu yardimci olacak arkadaŞ varmidir??

Benim arabada çok nadir 3-5 ayda bir bu hatayı veriyor. cd çıkartma düğmesine basıp cd çalar ünitesine kuvvetli üflüyorum geçiyor. Olmuyorsa Karahan arjadaşımız gerekeni yazmış öyle yaparsınız. Geçmiş olsun.

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla alakasız olacak ama yeni konu açmamak için buradan soruyorum kusura bakmayın =) megane couple full versiyon rxi sanırım. Sunroof'lu paket diyelim. Bütün sunrooflu pakette cd changer bulunuyor mu?

O kadarını bilmem ama benim bildiğim dynamıque en full olanı, deri kumaş koltuk karışımı olan. torpido bölmesi kapağında da dynamıque yazar. 2000 öncesini bilmem fakat 2000 sonrasında hepsinde cd changer bulunuyor.

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence yeni taktığınız cd formatı yanlış. track denemelisiniz.

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim eski coupemden kalan cd changer var isteyen olursa özelden yazabilir uygun fiyata bırakıyım

alirizaatilla

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hort olacak konu ama duruyormu elinizde changer halen ?

ugurcan93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda tümseklere girip çıkınca no cd demeye başlamıştı son zamanlarda. Temizlikte kısa süre kurtardı artık ömrünü doldurmuş sanırım. En iyisi teyp alıp takmak diye düşünüp güzel usb çalan bir teyp aldım kafam rahat :)