Megane 1 coupe sanrufff parçaları

tayfunkts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar ben izmirde yaşıyorum megane 1 coupe aracimin bazi sorunlarini kendim cozmeye calisiyorum 2 yildan beri bende olan megane 1 aracımin sanruffu calismiyor karantina günlerinde vakit çok oldugunu icin ugrasma karar kaldim soketin bi kablosu cikik oldugu icin + gitmiyormus onu taktiktan sonra calismaya basladi ama sadece ilk kadamesi aciliyordu ve bi yerden sonra o da acilmadi motor bosa dönüyor gibi ses gelmeye basladi bende sanrufffun camini söktüm kızaklara baktim sanruffu hareket ettiren uzun ayaklarin sag taraftaki kırık çıktı bu yuzden acilir kapanirken ve cogu parcalari artik kırılmış ve eskimiş sanruff parcalari icin baktim ama internette guvenilir duzgun bi yer bulamadim izmirde parca bulabileceğim bi yer ya da yardimci olabilecek birisi var mi kendim tavanida sokup komple assagiya indirip yenileyebilirmiyim sanruffu

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, çok zor bir iş, bütün tavan döşemesi falan çıkartman gerekiyor, burada Adana'da sunoof tamiri yapan yer var fakat çok para istiyorlar 5 yıl kadar önce 500- 1000 arası istemişlerdi, bu nedenle yaklaşık 6 yıldır:) bu şekilde biniyorum.

tayfunkts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben daha önceden tavani indirdim komple assagiya sanruff gider boruları tikali diye temizledikten sonra geri taktım o zamanlar hic çalışmadığı icin sanruff a bakmadim tavani söktükten sonra kendim parcalari alip takabilirmiyim acaba

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavan indirme işlemini kendin yapabiliyorsan parçaları alıp tamiri için uğraşmakta fayda var.

tayfunkts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parçaları alabileceğim bi yer bilmiyorum ama var mı önerebileceğiniz site yer falan