Megane 1 Direksiyon sarmalı deri ne önerirsiniz??

Burak61

Bilgi Girilmemiş
senin linkini verdiğin üründü ben aynı renk iplik kullandım istersen turuncu veya sarı kullanıp spor bir görünüm elde edelbiirsin

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin linkini verdiğin üründü ben aynı renk iplik kullandım istersen turuncu veya sarı kullanıp spor bir görünüm elde edelbiirsin

Eywallah kardeşim aklımdaki soru işaretini yok ettin teşekkür ederim ilgin için :bravo

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayı uzun süre kullanacaksan bence Nurettin usta'ya gitmelisin Yiğit veya Türker'le iletişime geç onlar biliyor yerini ve usta ile muhabbetleride var yardımcı olurlar sana...

*_Wild_*

Bilgi Girilmemiş
ya vallahi sarma falan hiç girme o işlere en iisi sedef kaplat aracına uygun renge yada hngi rengi seviyorsan hem daha canlı ve orjinal duruyor sedef kaplama.Bence yani.

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sedef kaplama pek hoşuma gitmiyor onun için düşünmüyorum ama önerin ve ilgin için teşekkür ederim..Halil abi aracı çok fazla kullanmıyorum onun için geçici bişey olsun diye düşündüm yazın ortasında falan zaten dediğin gibi yapıcam Yiğit abiyle iletişime geçerim onlarla beraber yaptırırım..Daha geçen gün tanıştık zaten Yiğit abiyle oda sağolsun benim gösterge olayı için ilgilendi faydalı bilgiler verdi Nisanın 15inde fabrikaya gezi varmış nasip olursa o zaman yüzyüze görüşücez herkesle..Artık bende bi kardeşinizim :)