Megane 1 havalandırma kafa ütüsü..

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün kardeşimle kısa mesafeli bir yola çıkıcaktık aracı çalıştırdıım yağmur yağdığı için camlar buğlanmaya başladı. koloriferi çalıştırıp kenara çektim ama camdaki buğ çözülmedi:S konumu cam ve ayaklarda duruyordu cam kısmına elimi attığımda hiç hava gelmediğini fark ettim.tek cam konumuna çevirdim buğlar çözülmeye başladı. 2 3 sefer kontrol ettim nafile hiç hava gelmiyordu.yola çıktık kardeşim yüzüme çook sıcak vuruyor niye cam konumuna aldın diye sordu dedim hava gelmiyor :S sonra o benden daha önce fark etmiş bu durumu dururken gelmiyor ama hareket halindeyken geliyor dedi ve tekrar cam ayak konumuna aldığında hava geldiğini gördüm durduğunda hava kesiliyor ne iştir bu ? :S sizdede bu şekilde mi? arıza olduğunu sanmıyorum ama biraz ilginç geldi bana açıkçası :S

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de ona benzer bişey vardı. ortadan iyi hava veriyordu, yanlardan ve önden çok az hava veriyordu.
kaloriferciye gösterttim . no problem demişti. seninkide sıcak üflüyorsa sorun yoktur bence

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı sorun vardı ,artık torpidoyu sökme aşamasına
geldim.son bi çare polen filtresini söktüm bide ufleme konumunu
cama alip göğusün üflemesini kapattım.sonuç mukkemmel ilk gunku
gibi üflemeye başladı camlara

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aynı sorun vardı ,artık torpidoyu sökme aşamasına
geldim.son bi çare polen filtresini söktüm bide ufleme konumunu
cama alip göğusün üflemesini kapattım.sonuç mukkemmel ilk gunku
gibi üflemeye başladı camlara

Ben de cama alıyorum, orta ve yanları kapatıyorum, 2 dakikada buğu yok :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işte ilginç olan şey şudur ortadaki difizörler kapalı 4 düde :D cam ayak konumunda dururken hava gelmiyor hareket edince hava gelmeye başlıyor :D sadece cam a alırsam dururken bile çook iyi hava geliyor :S kataloğa bi bakım belki orda bi şeyler yazıyodur :S