megane 1 jant göbeği

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
69E507B5329F4D0591D1DE535411519F.jpg

Arkadaşlar Isparta ve Adana da parçaçıları ve çıkmacıları çok araştırdım ama bulamadım megane 1 aracımın sağ arka jant göbeği düşmüş yada biri ihtiyacını karşılamış:asabi elinde olan varsa yada forumumuzda çıkmacı ,parçacı arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi serviste sordum tanesine 40 tl dedi tek bir tane lazım :(

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çook geçmiş olsun tugay kardeşim servisler maalesef çok kazık :(

bence de biri ihtiyacını karşılamış yazık günah yahuu düpedüz hırsızlık bu çok değişik insanlarımız var vallahi ya kimsenin günahını almayalım da belki düşük bi ihtimal düşmüşte olabilir.

ufacık bir şey nasıl yok heryerde yaa her neyse inşallah bulursun kardeşim

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolasın baki hocam walla düşmesi biraz zor gibi geliyor bana sağ ön teker için lastikçiye gittiğimde zor çıkarmıştı jant göbeğini artık biri götürdü büyük ihtimal... :( bulamazsam son çare servis artık :( oda ellerinde yokmuş ne zamana gelir allah bilir :(

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağolasın baki hocam walla düşmesi biraz zor gibi geliyor bana sağ ön teker için lastikçiye gittiğimde zor çıkarmıştı jant göbeğini artık biri götürdü büyük ihtimal... :( bulamazsam son çare servis artık :( oda ellerinde yokmuş ne zamana gelir allah bilir :(

inşallah bulursun vallahi ne diyeyim :( zor durumlar. bence de birisi de senin gibi aradı aradı bulamayınca seninkini aldı heralde yazık günah gerçekten bu insanlarımızın yaptığı terbiyesizlik

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
69E507B5329F4D0591D1DE535411519F.jpg

Arkadaşlar Isparta ve Adana da parçaçıları ve çıkmacıları çok araştırdım ama bulamadım megane 1 aracımın sağ arka jant göbeği düşmüş yada biri ihtiyacını karşılamış:asabi elinde olan varsa yada forumumuzda çıkmacı ,parçacı arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi serviste sordum tanesine 40 tl dedi tek bir tane lazım :(
bende jant göbeği var ama bu değil diğer türünden işinize yararsa yolliyim ?

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diğerleri olmuo muhammedim ya sağolasın yinede jantın ayrıntılarını tamamlayan yerler var o yüzden olmuo :(
Keşke işine yarasaydı abi boş boş duruyo :(

adanalı01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke kardeşim işime yaramasını çok isterdim :( ama kalsın lazım olur belki başka birine :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Turgay, inşallah bulursun.

Vefa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu 3D yazıcılar yaygınlaşsa da parça arama dertlerinden kurtulsak.