Megane 1 Kokpit Aydınlatma Yardım

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dikkat, özen ve tecrube isteyen bir iş :eyv

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş abi :eyv

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bişey sorucam Semih özellikle sen yardımcı olursan sevinirim; şu sıralar aklımda bi fikir vardı benim 98 coupenin gösterge ışıkları rengini değiştirmek, fakat turuncu değişmiyor demişsin bu mümkün değil mi acaba ?

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bişey sorucam Semih özellikle sen yardımcı olursan sevinirim; şu sıralar aklımda bi fikir vardı benim 98 coupenin gösterge ışıkları rengini değiştirmek, fakat turuncu değişmiyor demişsin bu mümkün değil mi acaba ?
Senin göstergeler çok rahat değişir abi makyajsız kasaların gösterge ampulleri dipsiz gösterge ampulllerinden. Makyajlı kasanın ampulleri ise lehimlidir

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin göstergeler çok rahat değişir abi makyajsız kasaların gösterge ampulleri dipsiz gösterge ampulllerinden. Makyajlı kasanın ampulleri ise lehimlidir

Sağol Arda teşekkürler, Semih önceki mesajlardan birinde turuncu rengin değişmeme olayı makyajsız kasalarda söz konusu demiş o nedenle kafama takıldı :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ph2'lerde led aydınlatma kullanıldığı için hangi renk led takarsan o renk aydınlatma alıyorsun. ph1'lerde aynı durum geçerli değil. dipsiz ampul aydınlatma sağlarken rengi gösterge arkasındaki renkli kağıt veriyor. dolayısıyla dipsiz ledlerden dahi taksan sadece sıcak tonları alırsın. sarı, koyu turuncu ya da koyu kırmızı gibi. beyaz, mavi, vs vs olmaz..

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım teşekkürler boş bir zamanda bi ayrıntılı çalışma yapıcam ilk fırsatta buradan paylaşırım :eyv

Mantis

Hüseyin Demirtaş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ph2'lerde led aydınlatma kullanıldığı için hangi renk led takarsan o renk aydınlatma alıyorsun. ph1'lerde aynı durum geçerli değil. dipsiz ampul aydınlatma sağlarken rengi gösterge arkasındaki renkli kağıt veriyor. dolayısıyla dipsiz ledlerden dahi taksan sadece sıcak tonları alırsın. sarı, koyu turuncu ya da koyu kırmızı gibi. beyaz, mavi, vs vs olmaz..

Dediği gibi sadece turuncu ve kırmızı gibi sıcak renlerle oluyor o iş.