megane 1 Pipercross Viper Induction Kit

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozaman krom yaptır yaptırcaksan dediğim gibi boğazdan çıkış al kaynaksız yapsın kim yapıcaksa
3-4 tane yaptıralım.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ovallere istediğiniz şekilde hortum yaptırabilirm :)

ozan abi hortum değilde düz bir plaka ortasınada yuvarlak 10-15 cm uzunlugunda bir boru kaynaklayabilirmiyiz olurmu yani?yukardaki resimde var ama tam gözükmüyor kırmızı dirsek borunun bittiği yer..

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozaman krom yaptır yaptırcaksan dediğim gibi boğazdan çıkış al kaynaksız yapsın kim yapıcaksa
3-4 tane yaptıralım.

sensörler falan var diyo ayberk onu nasıl çözücez peki?

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3-4 tane yaptıralım.

Yok bro öyle teferrruata girip uraşmıycam çünkü orda sensör ve rölanti valfi falan var sıkıntı olur gördüğün kapak tarzında olucak söküceksin takıcaksin istediğindede orjinal kapağı takıp anında geri çevirebilceksin:D

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozan abi hortum değilde düz bir plaka ortasınada yuvarlak 10-15 cm uzunlugunda bir boru kaynaklayabilirmiyiz olurmu yani?yukardaki resimde var ama tam gözükmüyor kırmızı dirsek borunun bittiği yer..

o iş yaş abi o plakayla filtre yuvasının arasından yine hava akışı olcak yani tam manasıyla izolasyon sağlayamassın hangi malzemeyi contayı kullanırsan kullan biz denedik olmadı...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
erenle projelerimiz var burak olursa burdan herkese yardımcı olmaya çalışırız :eyv

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok bro öyle teferrruata girip uraşmıycam çünkü orda sensör ve rölanti valfi falan var sıkıntı olur gördüğün kapak tarzında olucak söküceksin takıcaksin istediğindede orjinal kapağı takıp anında geri çevirebilceksin:D

öle olmuyo kral denedik sensörle valf için port yaparız çıkış gibi...
teknik desteği servisten alırım ben...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o iş yaş abi o plakayla filtre yuvasının arasından yine hava akışı olcak yani tam manasıyla izolasyon sağlayamassın hangi malzemeyi contayı kullanırsan kullan biz denedik olmadı...

kafa karıştı şimdi:D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öle olmuyo kral denedik sensörle valf için port yaparız çıkış gibi...
teknik desteği servisten alırım ben...

Neden olmasın:D adamlar pipercrossu bu şekilde kullanmış:D olmuyor dediğin ne? ses mi vermiyo performans mı alamıyosun olay ne:D