Megane 1 Sw port bagaj nasıl takılır?

muhtesemmatrix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda uzun yola gidicem arkadaşımın dacia loganı var 7 koltuklu olanlardan.Ondan emanet port bagaj alacağım ama fotosunu attı bagajın ben çatı çıtalarına nasıl oturtucam bunu tam anlayamadım.Daha önce port bagaj kullanan birisi bana söyleyebilirmi?(sanırım onun çıtalar boyuna benim enime o yüzden mi sıkıntı çıkar? )

gWV3y3.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

muhtesemmatrix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıtaları sökmek için anahtar deliğine benzer bir oluşum var.O anahtarı yada artık lazım olan cihazın ismi nedir nereden buluruz?

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde portbagajların altında bağlantı yerleri vardır sizinkindede var ama bence bağlantı aparatı buldum aldım diyene kadar hiç uğraşmanıza gerek yok sonuçta geçici bir süre ile kullanacaksınız, sizin orjinaldeki barların üzerine 2 adet tahta parça, profil veya en basitinden pvc boru bağlantısını yük gerdirme ile veya halat ile bağlayacaksınız daha sonra da arkadaşınızın size vermiş olduğu portbagajın altındaki ara atkı diye tabir edilen profili yine yük gerdirme veya halat ile bağlayacaksınız.

muhtesemmatrix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde portbagajların altında bağlantı yerleri vardır sizinkindede var ama bence bağlantı aparatı buldum aldım diyene kadar hiç uğraşmanıza gerek yok sonuçta geçici bir süre ile kullanacaksınız, sizin orjinaldeki barların üzerine 2 adet tahta parça, profil veya en basitinden pvc boru bağlantısını yük gerdirme ile veya halat ile bağlayacaksınız daha sonra da arkadaşınızın size vermiş olduğu portbagajın altındaki ara atkı diye tabir edilen profili yine yük gerdirme veya halat ile bağlayacaksınız.

hocam başka bir yerde port bagajın içinde barlara bağlanması için contalar var dendi.port bagajı orjinal barın üstüne koyup contaları gevşetip takıp sıkacakmışım o halka orjinal barı tutacak dedi bir abide.haftaya emanet bagaj gelicek bayram dönüşü detayları yazarım :D