Megane 1 tekleme sorunu, enjeksiyon olabilir mi?

lomboz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler, malumunuz bazen sanayi ortamlarında elinizi verip kolunuzu kaptırıyorsunuz, Ümraniye Çakmak'ta bir renault ustasına aracın ufak bi su kaçırma problemi için gittim 1 saat sonra geldiğimde tek silindir çalışmıyor ve araç sürekli tekliyordu geç devirleniyordu, elemana söylediğimde mırın kırın etti enjeksiyon ustasına götürdü o da 500'e yakın bir fiyat söyledi adam akıllı bakmadan, ancak hem nişan yapacağımdan hem de sinirlendirdiğimden yaptırmak istemedim, şimdi yaptırmak için biraz daha müsaitim, YALNIZ, şöyle bir durum var aynı teklemeyi ve devirden düşmeyi Gazdayken yapmıyor, gazda her zamanki randımanında kullanıyorum, silindir de çalışıyor yani, silindir bobini vs bişiler dediler ama tam anlamadım, sizce sıkıntı tam olarak ne olabilir? Tahmini bir masraf söyleyebilir misiniz? İstanbul Anadolu yakasında bu işi dürüstçe ve hakkıyla yapabilecek bir usta tanıyor musunuz? Teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En basitinden benzin pompasını ve yakıt filitresini kontrol ettirdiniz mi?

Ekselans33

Sinan Dönmez
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arıza ısığı yanmıyorsa aracın benzin pompası enjeksyona yeterli barda yakıt basamıyor olabılır bir baktır derim akla gelen tüm arızaları bu konuda tüpte de yapması lazım benzinde tekliyorsa tek sorun bu dur usta