Megane 1 teyp??

olmakolmamak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2lerin cd çalarlı teybini 1e takabilir miyiz internette araştırdım ikisi de aynı para ama herhangi bir bilgi bulamadım? Ya da 1998 model megane1lerin teybi biraz farklı 2000lerinki daha iyi duruyo 2000 model megane 1lerin teybini 1998 modele takabilir miyiz? Var mıdır bir bilgisi olan yada dediklerimden birini yapabilen

ademtasel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 99 Model Megane var ancak bende teyp konusunda muzdaribim, Aracımda CD çalar kullanmak istiyorum ancak direksiyon kumandası ve dijital ekranında çalışmasını istiyorum...YARDIM!!!...

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 99 Model Megane var ancak bende teyp konusunda muzdaribim, Aracımda CD çalar kullanmak istiyorum ancak direksiyon kumandası ve dijital ekranında çalışmasını istiyorum...YARDIM!!!...

iyi akşamlar. :) işinin ustası olan teypçiler, direksiyondaki kumandayı type bağlıyorlar. ama ekranda uyumlu olmuor. araştırmadanda fayda var. teşekkürler

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pionneerin bazı modelleri kumanda ve ekran ile uyumlu diye biliyorum. Fakat bir aparat alınması gerekiyor.

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2lerin cd çalarlı teybini 1e takabilir miyiz internette araştırdım ikisi de aynı para ama herhangi bir bilgi bulamadım? Ya da 1998 model megane1lerin teybi biraz farklı 2000lerinki daha iyi duruyo 2000 model megane 1lerin teybini 1998 modele takabilir miyiz? Var mıdır bir bilgisi olan yada dediklerimden birini yapabilen

Çevrende 2000-2001 model megane ı olan varsa eşin dostun, oto elektrikçiye gidip 15 dakika deneme yapabilirsen garanti sonuca ulaşırsın. yuvası ve arkasındaki bağlantı jakları uyumlu ise sorun olamaz.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
takarsın tuner list olması lazım. ayrıca artık cd çalar devri bitti, usbli teyp+ aparat almalısın.

olmakolmamak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşalalh olur ya yanıtlar için sagolun varolun :D

empire_loups

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de Audio System USB-SD-Aux adı altında, usb-sd ve aux çıkışı veren bir aparat aldım, Cd changer çıkışına bağlanıyor. 9 Klasör ve 891 tane şarkıya kadar destek veriyor. Ses kalitesi harika, orjinal bütün aparatlar (direksiyon kumandası, Lcd ekran falan falan) çalışıyor. Tavisye ederim. İnternetten 100-120 TL arasına alıp kendiniz montajını yapabilirsiniz. Ben ön göğüsün içine sabitleyip usb uzatma kablosuyla çok orjinal bir şekilde usb çıkışı verdim. Tavsiye ederim.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de vardı o aletten. ses çıkışını yaktım galiba, dumanlar çıktı :))) orjinal hoparlör kullanacaksan teyp almana gerek yok. güzel ses veriyor o da. aqustik olarak orjinal hoparlör olduğu için güzel ses veriyor. ama o aparatta parazit alıyorsun. bende kornaya başında cızırtı yapıyordu. onu da direnç ile çözmüştüm. ama prof ses sistemi kurmayacaksan o aparatı bende tavsiye ederim.

empire_loups

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
meganne hocam o cızırtı bende de var. Nasıl çözdüğünü açıklayabilirsen özelden sevinirim.