Megane 2 1.5 DCi Exception almayi dusunuyorum Acil yorum lutfen

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Exception ful değil ortanın bir üst donanımıdır(expressionun bir üstü).Onunda üstü privilege/legend var.Exceptionda hız sabitleyici yok xenon yok sunroof yok lastik basınç kontrol sistemi yok, 6lı cd charger yok vs
Exception bence extremenin bir üstü .

Expression + İklim + Konfor + Plus Paketi ile Exceptiondan daha üstün oluyor .
Exceptionun göstergeleri otantik ile aynı .
Expression Privilege Style .

Expression da , Dijital klima , orjinal park sensörü , hız sabitleyici oluyor .
Exceptionun paketleri yok .

Extremenin dijital klimalısı ve 4 cam otomatikli versiyonu bence :D

Expressionun içi bej rengi falan , exception halt etmiş :aytuğ

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama baz donanıma göre konuştum ben Kadir :)
Baz olarak hesaplarsak expressionda jantta yok yağmur far sensörüde yok sabitleyicide yok :)
Göstergenin authentique'le aynı olmasının sebebi koyu karbon iç döşeme :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama baz donanıma göre konuştum ben Kadir :)
Baz olarak hesaplarsak expressionda jantta yok yağmur far sensörüde yok sabitleyicide yok :)
Göstergenin authentique'le aynı olmasının sebebi koyu karbon iç döşeme :)

Exception'a bir türlü ısınamadım ben ondandır :aytuğ
( 2006-2008 Expressionlarda yağmur sensörü ve far sensörü var :aytuğ)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Exception'a bir türlü ısınamadım ben ondandır :aytuğ
( 2006-2008 Expressionlarda yağmur sensörü ve far sensörü var :aytuğ)
Elimde broşür var ordan bakıyorum Kadir, yağmur ve far sensörü + dijital klima +sis farı iklim paketiyle, yine look paket alındığı zamanda sis farı ve kubera tipi 16" jantlar geliyor :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Bugun 3 Otopazari Ve Civarlarindaki Araclara Baktik Netice 2 Arac Haric Dogru Duzgun Hic Araba Yoktu 2 Aracda Megane2 İdi Biri Hb Digeri Sedan Hb 2008 Extreme Bordo 28250 Yazmislar Digeri 2009 105 Hp 6 Vites Otantiq Ama Far Yagmur Sensoru Sis Fari Vardi İcide Bej Km Leri İkiside 100 E Yakindi Hb De Birkac Cok Rahatsiz Etmeyecek Cizikler Vardi Orjinal Digerinde Sag Arka Camurluk Ve Kapida Lokal Boya Yazmislardi İkinci El Arac Almak Hakikaten Zor İs Nerde Geberik Sirket Cikmalari Doldurmuslar Butun Pazarlari Diesel Corollalar Focuslar Opel Astralar Linealar Fluencler Girla Hepsi 150.000 Civari Km 2-3-5 Parca Boyali İcleri Hasat Fiyatlar Desen Cokda Cazip Degil 2008 Corolla Mesela 31.000 Bir Yerde Bir Yanlis Var Ama Acaba Nerde

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Elimde broşür var ordan bakıyorum Kadir, yağmur ve far sensörü + dijital klima +sis farı iklim paketiyle, yine look paket alındığı zamanda sis farı ve kubera tipi 16" jantlar geliyor :D

Bilemiyorum ben sahibinden.com'a baktım sensörsüz olmayanı yok :), bende 2006 da megane broşürlerine bakıyordum ama tabi bizde 96 1.4i RT Sedan R19 vardı , o zamanlar megane II ler ilgimi çekmiyordu :D