Megane 2 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

TuranOTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault kaliteli benzinli motor üretmiştir hep uzun km dayanımlıdır ama elektronik konusunu bilmem gerçi her araç sıkıntı çıkarabilir yani
hımm

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Expertiz yaptıracağın yerde emniyet kemeri içi direnç varmı direksiyon airbag içi direnç varmı bunları muhakkak kontrol ettir. Gazcıda dahi bilgisayara bağlattırabilirsin

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emniyet kemeri iç direnci ne oluyor? nasıl bakılıyor ona bilgisayara bağlanılarak mı?

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Aracın ilan linki varsa bakalım

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba herkese, aracımı aldım. yapılacak bir kaç işlemi var onları tamamladıktan sonra burada paylaşacağım inşallah. hepinize yardımlarından dolayı teşekkürler.

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geç döndüğüm için kusura bakma bildirimleri kontrol edemedim daha önceden kaza varsa airbag açıp kemer gergide kaldıysa o zaman daha düşük masraf olduğu için direnç atıyorlar internetde bulabilirsin örnekleri.
Aracın hayırlı olsun bu arada
emniyet kemeri iç direnci ne oluyor? nasıl bakılıyor ona bilgisayara bağlanılarak mı?

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. Araca eksper e soktum. önden bir kazası yok. ancak airbag ışığı ve servis ışığı kendiliğinden yanıp yanıp sönüyor. bir kaç video gördüm koltuk altında ki sokete balata spreyi sıkıp takınca ışık sönüyormuş. onu deneyemedim daha. sorun bu şekilde çözülür sanırım.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim. Araca eksper e soktum. önden bir kazası yok. ancak airbag ışığı ve servis ışığı kendiliğinden yanıp yanıp sönüyor. bir kaç video gördüm koltuk altında ki sokete balata spreyi sıkıp takınca ışık sönüyormuş. onu deneyemedim daha. sorun bu şekilde çözülür sanırım.
Evet koltuk altında ( iki tarafta ) airbag soketleri temassız lık yapabiliyor

OsmanUslu35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ön iki koltuğa da mı aynı işlemi yapmam gerekiyor? izlediğim videolar da sadece sürücü koltuğuna yapmışlardı.

ofarukturgut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihaza bağlatın nerden verdiğini öğrenin ama büyük ihtimal direksiyon'dan yapmakta