Megane 2 birkac soru

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. soru cevabı : ışıksız ama ışıklandırılabilir ancak zaman emek ve iyi bir uygulayıcı lazım
2. soru cevabı : diğer taraftaki yukarı tuşuna basarsanız sabitler aşağıya basarsanız sabitlemeden çıkartır.
3. soru cevabı : taktığın lambaları ya da led leri beyaz seçmelisin ya da beyaz olarak yanması için üzerine beyaz folyo çekmelisin
4. soru cevabı : Torpido soğutma bölümünü çalıştırmayı daha düşünmedim çünkü kış aylarındayız ancak peugeot 307 de olduğu gibi hava gelmesini sağlayan bir kapak olmalı onu açıp kapattığınız da aktif ve pasif olacaktır.
5. soru cevabı : Cam fitilleri ile camın içinden çıktığı plastik zamanla aşınmadan dolayı kendini salar ve gevşer kapı panziyotunu söküp tekrar takılması esnasında araya yumuşak hafif sert izalasyon koymanız kafidir.
6. soru cevabı : sakin kullanım yaptığınız belli çünkü 8 lt makul bir değer belki biraz daha alt olabilir ama sonuçta araç yaş ve kondisyona bağlıda değişir değerler. lpg benim düşüncem henüz erken.
yorumunu gordum dırek konuya gırıyım dedım hız sabıtleyıcıde + ve - yı kullanabılıyorum bende ancak sagdakı R ve 0 yu kullanamıyorum bastıgım zaman hıc bır degısıklık olmuyo ekrandada bıldırım yazısı sembol falan cıkmıyo :) Dedım bosa koymuslar heralde :D