Megane 2 Bosch Korna

hellish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı günler arkadaşlar. Megane 2 aracımın kornasını beğenmediğimden dolayı bosch korna taktırdım sizin için de ufak bir video çektim nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum:)

Megane 2 Bosch Korna - YouTube

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ses çok canlı çıkıyor,çift kornamı bu...?

hellish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet 2li bosch korna var ayrıca çift röle var.

Karaoqlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı günler arkadaşlar. Megane 2 aracımın kornasını beğenmediğimden dolayı bosch korna taktırdım sizin için de ufak bir video çektim nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum:)

Megane 2 Bosch Korna - YouTube

Konu hortlucak ama benimde korna çalmıyor kuvvetli bi korna taktırmak istiyorum yaptığınız işlemler nedir , nerde yaptırdınız,maliyeti ortalama ne kadar bilgilendiriseniz sevinirim.

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence binek araca pek yakışmamış minibüs kornası gibi. Tabi yapılalı iki sene olmuş ama... Bunun yerine daha düzgün ses veren kornalara bakabilirsiniz. Oto elektrikçilerin çoğunda çok fazla para harcamadan hallettirebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin. Saygılar, iyi forumlar...:)

Dogukan36

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence cok guzel olmus benım aracımda 2007 megane 1 çift hella mercedes korna war yolda korna calınca herkes mınıbusten gelıyor sanıyor ama yınede ben cok yakıstırıyorum

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence cok guzel olmus benım aracımda 2007 megane 1 çift hella mercedes korna war yolda korna calınca herkes mınıbusten gelıyor sanıyor ama yınede ben cok yakıstırıyorum

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii. Siz beğendiyseniz gerisi önemli değil. Saygılar, iyi forumlar...:)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Beğenmedim Bu Sesi :berbat :berbat

hellish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence binek araca pek yakışmamış minibüs kornası gibi. Tabi yapılalı iki sene olmuş ama... Bunun yerine daha düzgün ses veren kornalara bakabilirsiniz. Oto elektrikçilerin çoğunda çok fazla para harcamadan hallettirebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin. Saygılar, iyi forumlar...:)

Yapılalı 2 seneden fazla oldu hala ilk gün ki gibi :) google bosch korna yazarsanız çıkar karşınıza 2'li taktım ayrıca kesici var 100 liraya almıstım 2 tanesini yanlıs hatırlamıyorsam. Çoğu kişi beğenmedi dolmuş kornası gibi ama benim için ap ayrı :D

ogun33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim nasıl taktırdın kornayı tampon falan söküldü mü takarken