Megane 2 direksiyon arızası

yılmaz mustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar aranıza yeni katıldım aracımın direksiyonu kontrol edin arızası yüzünde canım sıkıldı servislambam yanıyor cihaza bağladık arıza gözükmüyor ustalar kolon kilidi dediler fakat benim kolon kilidim çalışıyor sıkıntının başka bir yerde olduğunu sannediyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz servis lambasını södüremiyoruz

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
akünün yanındaki sigorta tablasında veya soketlerinde oksitlenme var büyük ihtimal.sökülüp temizlenmeli

mendel50

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direksiyon sigortası atık olabilir

yılmaz mustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sanayide ustaların elindeki bilgisayarlar proğramları yanlış arıza tespit yapıyor benim arabamda dış ısı sensörü yok lastik basınç sensörü yok herifler bunun gibi çakma yazılımlarla arıza tespit ediyor benim sorunum rot ayarına girdikten sonra direksiyonu tekrar rot ayarına göre ayarladık arıza giderildi sağolsun nazmi usta kendisi mekanikçidir ama arızayı rot ayarı dahil 30 dk halletti azdaha bana 550 tl lik direksiyon kilidin kilitliceklerdi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sanayide ustaların elindeki bilgisayarlar proğramları yanlış arıza tespit yapıyor benim arabamda dış ısı sensörü yok lastik basınç sensörü yok herifler bunun gibi çakma yazılımlarla arıza tespit ediyor benim sorunum rot ayarına girdikten sonra direksiyonu tekrar rot ayarına göre ayarladık arıza giderildi sağolsun nazmi usta kendisi mekanikçidir ama arızayı rot ayarı dahil 30 dk halletti azdaha bana 550 tl lik direksiyon kilidin kilitliceklerdi

Ucuz Atlatmişssin , Sorununun Çözüldüğüne Sevindim.. Bişey Bilmeden Usta Oldugunu Zanneden Çok İnsan Var Sanayilerde.. :asabi