Megane 2 Follow me home (Refakatci far ) uygulamasi yapimi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu modul yanlis hatirlamiyosam 1 seneden fazla var arkadasim kullaniyordu su anda benim aracta takili dun aksam bagladik bunun follow me home ile bi baglantisi varmi ben okumadim bi a4 kagidi aciklama vardi ama olsa arkadasim bilirdi ;))

Benim Follow Me bu mödül sayesinde oldu , yasin abi sağolsun çok detayli şekilde çaiklamiş nereden nereye bağlanti kurulacağini , ewet bir a4 dolusu yazı wardı benım elektrikçi arkadaşa verdim o okudu bağladi yapti bişiyler :) :)

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz bunu anlattigini yapiyoruz follow me ile nasil baglantisi var bu modulun senin arabanda kumandadan kapi kitleyince isiklar sonuyor acinca yaniyormu follow me dedigin himm ?

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz bunu anlattigini yapiyoruz follow me ile nasil baglantisi var bu modulun senin arabanda kumandadan kapi kitleyince isiklar sonuyor acinca yaniyormu follow me dedigin himm ?

Abi benim araçta kilit açma düğmesinie basinca , parklar ( ön arka ) ve plaka işiği yaniyor süresi war 90 saniyeye kadar açik tutabiliyosun ama bnmkisi 30 sn yaptım ben ..

araçtan indin kapilari kilitledin gene ayni şekilde 30 sn boyunca ön arka park ve plaka işiklari yanıyor :) şu an böyle benim mödül..

ama önceden sislere bağlatmiştim açincada kilitleyincede 30 sn sisler yaniyodu ama beğenmedim parklara taktirdim.. :eyv

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen de baska bi modul daha var ögrendım :) o amerıkan park modulunu yapan yasın arkadasa ulaştım verdıgi bılgıyı için teşşkur edıyorum onun ıcın ayrı bır modul sensoru yapmış odur sendekı far sensoru olmayan arabaya far sensoru yapıyor onunlada fllow me home yapılabılıyor modul fiyatıda 55 tl dedi bu arada senın aracn ne tayfun?

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cenmax alarm var arabada bunada baglayabiliyomusuz bilgisi olan varmi alarm hakkinda

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cenmax alarm var arabada sadece kapi kapatma tetigine baglayip sadece kitliyip acarken calissin diyolar bilgisi olnsvarmi

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen de baska bi modul daha var ögrendım :) o amerıkan park modulunu yapan yasın arkadasa ulaştım verdıgi bılgıyı için teşşkur edıyorum onun ıcın ayrı bır modul sensoru yapmış odur sendekı far sensoru olmayan arabaya far sensoru yapıyor onunlada fllow me home yapılabılıyor modul fiyatıda 55 tl dedi bu arada senın aracn ne tayfun?

benim aracım megane 2 abi far sensörüm war abi benim arscımda :)

son gelişme ne abi haledebildinmi ?

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni devam zamanim yok cenmax alarm var arabada ona baglaniyormus bos vaktim olunca baktiricam