Megane 2 HB 1.4 ve 1.6

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
1.4 e hıca bakma basdan sil. Araba 1250 kilo zaten ki 1.6 bile kalkarken az geliyor tüp olunca. 1.6 dinamikden başkasınada bakma dimanikle otantik arasında sadece klima farkı yok.
1.4 ile 1.6 arasında en az 3 bın oynar.
Evet dediginiz gibi sildim 1.4 den cok sikayet eden var. 1.6 dinamiklere bakiyorum temiz uygun bulursam alacagim. Otantik ile dinamigin arasinda fakettigim kadariyla dijital klima otomatik 4 cam ve elektrikli ayna farki var. Ilginiz icin hepinize tesekkur ediyorum.

Okii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dizel al başkan uğraşma benzin le tüple :) 1.4 en boş modeli bi işe yaramaz bedavaya verseler almam dıcemde olmucak alırım haha :D 1.6 yı gec gel ortasını bulalım 1.5 dizel en uygunu o paran boşa gitmez :)

ekrem068

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet dediginiz gibi sildim 1.4 den cok sikayet eden var. 1.6 dinamiklere bakiyorum temiz uygun bulursam alacagim. Otantik ile dinamigin arasinda fakettigim kadariyla dijital klima otomatik 4 cam ve elektrikli ayna farki var. Ilginiz icin hepinize tesekkur ediyorum.
jant farkı varmı bılmıyorum.Daha dogrusu otantıgın ozellıklerını bılmıyorum kımı dınamıkde hız sabıtleyıcı yokkken otentıkde var :) sanırım sensorler ıkısınde de vardır.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Dizel al başkan uğraşma benzin le tüple :) 1.4 en boş modeli bi işe yaramaz bedavaya verseler almam dıcemde olmucak alırım haha :D 1.6 yı gec gel ortasını bulalım 1.5 dizel en uygunu o paran boşa gitmez :)

Dizel motordan korkuyorum ben :)

jant farkı varmı bılmıyorum.Daha dogrusu otantıgın ozellıklerını bılmıyorum kımı dınamıkde hız sabıtleyıcı yokkken otentıkde var :) sanırım sensorler ıkısınde de vardır.

Bazılarındada sanruf var bazılarında cam tavan kafamı çok karıştırdı bu modeller :)

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
ben cam tavanlı almadığıma pişman oldum 1000 fazla verip öle alsaydım keşke

Cam Tavan düşünüyorum bende hem güneş yanığı olmaz hemde daha havalı gösteriyor arabayı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Madem uzun yol yapmayacaksın 1.6 16 v tüp takılmamış ve en dolusunu almaya bak kardeşim...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Madem uzun yol yapmayacaksın 1.6 16 v tüp takılmamış ve en dolusunu almaya bak kardeşim...

Evet Usta iyice araştırdım dinamik modellerini araştırıyorum. Aracımı satınca bulup alacağım.