Megane 2 HB ile İstanbul-Antalya Yolculuğu

umutyasinkoc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
Ağustos ayında Antalyaya tatile gitmeyi düşünüyorum. Uçak biletleri el yakıyor.
2004 model megane 2 hb aracımla gitmeyi düşünüyorum. Uzun yola çok uygun bir araç olduğunu düşünmüyorum ancak uzun yol yapmış arkadaşların fikirlerini merak ediyorum. 200-300 tl kar etmek için değmez uçakla git mi dersiniz, yoksa bin aracına git mi dersiniz ?

Şimdiden teşekkürler

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maddiyattan çok maneviyata da bakmak lazım.Yolda herhangi bir kazayla karşılaşma riskiniz neredeyse yok denecek seviyeye iniyor.Kısa süreli tatile çıkacaksınız ve dinlene dinlene 10 saate yakın araç kullanacaksınız.Vardığınız gün, yol yorgunluğundan tatilden birşey anlamayıp ilk günü çöpe atacaksınız.(İlk gün için ödediğiniz para boşa gidecek.)Dönüşte de aynı şekilde olacak ve son gün komple gidecek , dönüş yorgunluğu cabası.Kalabalık gidiyorsanız arabayla gidin ,değilseniz uçak her zaman iyidir.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
Ağustos ayında Antalyaya tatile gitmeyi düşünüyorum. Uçak biletleri el yakıyor.
2004 model megane 2 hb aracımla gitmeyi düşünüyorum. Uzun yola çok uygun bir araç olduğunu düşünmüyorum ancak uzun yol yapmış arkadaşların fikirlerini merak ediyorum. 200-300 tl kar etmek için değmez uçakla git mi dersiniz, yoksa bin aracına git mi dersiniz ?

Şimdiden teşekkürler

200-300 lira az para değil ama araçla giderseniz ilk günü unutun hiç bir anlamı olmayacak sizin için dinlenmekle geçecek. Ayni şekilde son gün de öyle. Uçak ile giderseniz son ana kadar dolu dolu tatil yapabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gideceğiniz yerde gezecekseniz arabayla gidin.Yoksa tek bir lokasyonda duracaksanız 1 gün için 200-300 lira sizi etkilemezse uçakla gidin.