Megane 2 hb modifiye listesi ve fiyatları :)

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halledicez metinim hepsini aceleye gerek yok yavas yavas begene begene halledicez insallah , bende su bakimi atlatim ondan sonra devam edicem ALLAH in izniyle :eyv :eyv

yeni bir kaput maskesi bizi bekliyo desene tayfun hocam :D

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni bir kaput maskesi bizi bekliyo desene tayfun hocam :D

:) :) Yok Yok Hocam Metin Sevmiyor MAske İşini Ama Aşilayacağim Onada hehe hehe

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Wallace metin tayfun ikinizin canı gönülden kutluyorum iyi bu kadar masrafın altından kalıyorsunuz:bravo

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kanka 1 madde coilover hakkında bişey diyemiycem bilgim yok . Diğer fiyatlar normal geldi fakat faz1 rs tamponu piyasada bolca ve oldukca kaliteli olanları var 2 3 sedan megane araçta gördüm 350 400 liraya satılanlardan bizzat sordum plastik değil fiber . Daha dayanıksız tabi ama çok güzel kalıp çıkaranlar var yani sadece bi tampon neredeyse 2 milyara servise gerek yok tabi daha ekonomik halledebilirsin bence diğerlerinin fiyatı normal şimdiden kolay gelsin kardeşim benim :)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah fifteen 52'ler bomba gibi gösterir şimdiden projenizi bekliyorum :)

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abilerim arkadaşlarım çok teşekkür ederim yorumlarınız için bu gün şehir dışındaydım o yüzden pek bakamadım forma sırayla cevaplım yazılanları :)

@TayfunAbi maske app onlar sonraki iş önce kabasını halledelimde incesine sonra gireriz :D

@ErsunAbi para harcicak başka bi eğlencemiz yok abi o yüzden ne kazaniyosak yatırıcaz :D

@Emre orijinal her zaman iyidir abi kalıpları çok kaliteli fibere 1200 tl fiyat çektiler, tampon sıfır olmaz çıkma olur ama orjianal plastik olucak Allah nasip ederse :)

@Batuhan teşekkürler iyi dileklerin için bakalim fifteen dedik ama bladeyi gördükten sonra kararım değişti, paramızı cebimize koyalımda o zaman netleşir hangisi olacağı :)

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Saygı duyarım Metinim:)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun Metin aşamaları bekliyokk :eyv

Yalnız jant konusunda ani kararlar verme derim :eek: