Megane 2 HB Öneri

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam Arkadaşlar,
Bu hafta civic ies aracımı sattım ve full Megane 2 HB arıyorum. Megane HB'den sonra yine aktif olarak aranızda olacağım inş. :)
Bir kaç sorumda yardımcı olursanız çok sevinirim...

1- Cam tavan hakkında düşünceleriniz nelerdir? Çok problem olur mu? Mahallede bırakıcam, top falan gelse zarar görür mü...
2- Civic'ten sonra çok mu yanlış seçim acaba diye düşünüyorum fakat ilk arabam clio 2 mk1 di :)
3- Renault / Megane / 1.6 Dynamique / hatas ilandaki araç nasıldır?

tufanyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam ben sedan kullanıyorum ilk dynamic model sedan şimdi de privilage kasa sedan kullanıyorumkonforu falan gayet iyi araçtır ama HB hiç kullanmadım dolayısıyla farkı nedir bilemem sana sadece cam tavan hakkında bilgi vercem bende gündüzleri mahallede bırakıyorum bahçe geniş kalsın diye geceleri sokuyrum bahçeye he top falan çok geldi hiç bişeyde olmadı sadece çakırlı çukurlu yollarda giderken sunroof kapalysa tıkır tukur ses yapıyo o da bildiğim kadarıyla kronik serviste bir iki ufak parça değiştirince gidiyo dediler ben çok takmıyorum gerçi ama top falan çok geldi ceviz ağacından ceviz falan düştü set ama hiç bişey olmadı :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Dynamique sedan kullanıyorum . Sunroof yok ama sunroof lu megane 2 kullandım , sunroof çok bam başka bişey .
Ne olursa olsun sunrooflu almanızı tavsiye ederim :)

Ayrıca Faz 1 alırsanız 2004 alın . 2005 ve 2006 larda Kararan Ayna ve Atermik Ön Cam yok .
Dynamique Tekno + Executive Paket alın ful olsun . ( Zaten avrupada ki meganelar ile 2 fark var Key Les Go yok ve ESP - ASR yok )

Faz 2 Alırsanız Privilage Plus alın :)

Faz 1 için Örnek
Renault Megane 1.6 Dynamique 2004 Model 23.600 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 102075858

Faz 2 için
Renault / Megane / 1.6 Privilege / TEMİZ ORJINAL MEGANE HB 2006 FULL + FULL CAM TAVAN sahibinden.com'da - 99521472

Megane 2 güzel araba bence .

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte bu ya :) Arkadaşlar saolun.
Sanırım şu araç için gidicem
Renault / Megane / 1.6 Dynamique / hatasız tertemiz subaydan megane II full+full dynamique sahibinden.com'da - 100930771

Ben Dynamique sedan kullanıyorum . Sunroof yok ama sunroof lu megane 2 kullandım , sunroof çok bam başka bişey .
Ne olursa olsun sunrooflu almanızı tavsiye ederim :)

Ayrıca Faz 1 alırsanız 2004 alın . 2005 ve 2006 larda Kararan Ayna ve Atermik Ön Cam yok .
Dynamique Tekno + Executive Paket alın ful olsun . ( Zaten avrupada ki meganelar ile 2 fark var Key Les Go yok ve ESP - ASR yok )

Faz 2 Alırsanız Privilage Plus alın :)

Faz 1 için Örnek
Renault Megane 1.6 Dynamique 2004 Model 23.600 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 102075858

Faz 2 için
Renault / Megane / 1.6 Privilege / TEMİZ ORJINAL MEGANE HB 2006 FULL + FULL CAM TAVAN sahibinden.com'da - 99521472

Megane 2 güzel araba bence .

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Donanım olarak resimlerde 6'lı CD çalar farkı var onu görüyorum sadece ve renk için demiştim çünkü cam tavan açık renk araçta daha gösterişli oluyor... :) Tercih senin tabikide kardeşim :)

Samet

Code Master,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Donanım olarak resimlerde 6'lı CD çalar farkı var onu görüyorum sadece ve renk için demiştim çünkü cam tavan açık renk araçta daha gösterişli oluyor... :) Tercih senin tabikide kardeşim :)

CD çalar problem değil, double din düşünüyorum... :)
Renk te Gümüş Gri, Kırmızı istemiyorum. Beyaz bulamayız herhalde. Bu renk hoşuma gitti

Son düzenleme:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kırmızıyı ben örnek olsun diye verdim . Renk olarak gri falan iyi oluyor . Beyazı zor :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faz II alın derim.:eyv