Megane 2 iç kapı kolu soyulanlar buraya

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı kolları için bende mail attım en yakın servise yönlendirdiler serviste fotoğraflar cekildi ve ertesi gün telefon geldi aracın 2008 den sonra yetkili servis bakımı olmadığı için talebim Reddedildi Renault bağdatlıların müdürü babamın yakın bi ahbabı gelsin gerekeni yaparız demiş bende sinirlendim doğru kaportacıma söktük kapı kollarını cam düğmelerini önce tinerle sildim sonra zımparaladık bi skoç geçtik plastik astarı boya mat vernik ortaya böyle bişi çıktı ön kapı kollarının arka tarafını duman gri ön yüzünü metalik mat gri yaptırdım fotolarda biraz parlak cıkmış normalde mat

Son düzenleme:

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben cebimden aldım malzemeleri Rs'e.Bakımlarında 1 eksik bile olsa vermiyoılar malzemeyi red cevabi yiyen arkadaşlar boşa üzülmesin :)

Kuzular yatıyor evde 1 aydır bi ara takıcam :)
20121229143342.jpg

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyatı ne bunların ? yanılmıyorsam yurt dışından geliyor sadece kollar ne kadar ? servisten mi temin ettiniz ?

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste ön 2 kapı kolu 270 cam açma tuş çevrevesi 80 lira..

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal demi yine dışında soyulan malzeme var yani direk plastik deil

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal demi yine dışında soyulan malzeme var yani direk plastik deil

Yansanayiside mi varmış bunların :D

Üzerindeki referansı bi arat int de görürsün gayet orjinal vinilli malzeme :)

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen ay aldığımız 2006 model 160bindeki aracımız için Renault'a mail attım. Aracı yeni aldığımı ücretsiz değişim talep ettiğimi kabul edilirse aracın bakımları ve parçaların takılması için servise gideceğimi yazdım. Talebim kabul edildi kolçaklar ve cam düğme çerçeveleri ücretsiz değişecek :) (Araç en son 118binde 2011kasım ayında servise girmiş sonrasında servis bakımlı değil)

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende dün maise mail attım,bugün aradılar yetkili servise yönlendirdiler,benim araç servis bakımlı değil ama olsun şansımı deneyeyim dedim...
hayırlısı bakalım :D