Megane 2 ilk tanışma videosu hala aklımdadır nostalji yapmak için ideal

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bak murat abi zamanında için gitmiş sonra ALLAH ım seni 26 RS ile buluşturmuş :)

gerçekten dendiği gibi megane hala peynir ekmek gibi satıyor şu fluence ı biraz basık yapsalardı bence megane ın yerini alırdı he ben memnun değilmiyim çok şükür memnunum :) araç benim olsa baya bir gelişme olcakta işte babam hala full arabayı bile sevmiyor :)) araba aynı araba diyoki bence öyle değil cam filminden ve 3,5 mm lik yaylardan başlardım :cool:

Bakicim, babanın fikride baki sanırım oyüzden hiç gerek yok yola devam ama ben biliyorum elinde olsa baya birşey değişir araçta :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bakicim, babanın fikride baki sanırım oyüzden hiç gerek yok yola devam ama ben biliyorum elinde olsa baya birşey değişir araçta :eyv

aynen öyle hayırlısı :) bakalım evi değiştirirsek satarız değiştirmezsek ALLAH nasip kısmet ederse o zamanki modellere ve o zamanki bütçemize bakarak değiştirmeyi düşünüyoruz 2-3 yıl sonra daha doğrusu bu da benim fikrim yani :D biraz biraz yola geldi bakalım hayırlısı olur inşallah. değeri düşmeden satarız :eyv