Megane 2 'im perte ayrıldı

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun..

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun. c30 artık üretimi bitti megane coupe benim tercihim olurdu :) üretimi biten araçlar çok itici geliyor :)

Sagol dostum baya moral oldu :D C30 itici falan ahaha :D bakalım 1.6 dci copue inşallah :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim olayın oluş şekliyle ilgili bir açıklama yaparmısın Kaza nasıl meydana geldi kim haklı kim haksız son durum nedir ?

MeHMeT-INC

T.C Vatandaşı, 06VNP93,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abi. Allah bidaha yaşatmasın

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim olayın oluş şekliyle ilgili bir açıklama yaparmısın Kaza nasıl meydana geldi kim haklı kim haksız son durum nedir ?

Izmirli arkadaslar bilir seyrekkoy yolunda seyir halinde ilerliyorum yol tek gidis tek gelis sagdan ilerliyorum seridimde kantarin ordan yola bi kamyon cikip benim seridime giriyo arkadan carpmamak icin sola geciyorum (mecburi sola gecis ) ve yaninda gecmeyi planliyorum derken kamyon ciktigi yerin 10 metre ilerisinden tekrar giris yapmak icin direksiyonunu sola kiriyo ben henuz gecememisken kamyonun sol ön tarafindan kamyona carptim daha sonra 3 takla atmisim gorenler oyle soyluyor ben takla atip atmadigimi anlayamadim dikenli tellerin bulundugu beton direge carpip kaldi aracim sonra ben , kiz arkadasim ve diger arkadslarim ciktik aracin icinden sukur biseyimiz yok

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Izmirli arkadaslar bilir seyrekkoy yolunda seyir halinde ilerliyorum yol tek gidis tek gelis sagdan ilerliyorum seridimde kantarin ordan yola bi kamyon cikip benim seridime giriyo arkadan carpmamak icin sola geciyorum (mecburi sola gecis ) ve yaninda gecmeyi planliyorum derken kamyon ciktigi yerin 10 metre ilerisinden tekrar giris yapmak icin direksiyonunu sola kiriyo ben henuz gecememisken kamyonun sol ön tarafindan kamyona carptim daha sonra 3 takla atmisim gorenler oyle soyluyor ben takla atip atmadigimi anlayamadim dikenli tellerin bulundugu beton direge carpip kaldi aracim sonra ben , kiz arkadasim ve diger arkadslarim ciktik aracin icinden sukur biseyimiz yok

Allah korumuş valla:(

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:( çok geçmiş olsun kardeşim çok üzüldüm sevindiğimiz konu sana birşey olmaması canın sağolsun zamanla daha güzellerini alırsın allahın izniyle

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:( çok geçmiÅŸ olsun kardeÅŸim çok üzüldüm sevindiÄŸimiz konu sana birÅŸey olmaması canın saÄŸolsun zamanla daha güzellerini alırsın allahın izniyle

Amin kardesim insallah vallahi cok ucuz atlattim Allah korudu :) Aracimda 4 kisi daha vardi hic birinde bisey yok benim kolum biraz berbat o kadar

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun cana gelmesin
:/

karaca35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun dileklerini ileten herkese tesekkur ederim abiler , kardesler :)