Megane 2 Kapı Kilit Sorunu?

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar değerli forum üyeleri,
Başlıkta da belirttiğim gibi sol arka kapının kilidi dışarıdan açılmıyor, çocuk kilidi aktif değil, anahtardan ilk açışta açılmıyor sonra bir kez daha kitleyip açınca kapı açılıyor, elektiriğinde mi bir sıkıntımı var anlayamadım, bu sorunu yaşayan varsa yardımlarını bekliyorum.

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu hakkında bilgi sahibi olan yok mu ?

artarchi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun benim megane 2 de de var. Sol arka kapı kumanda ile açılmıyor. İçerden bir kere açınca kapanıp açılıyor. Faka tekrar kumanda ile kilitleyip açınca sol kapı hariç tüm kapılar açılıyor. Sanayiye gittim 200tl masrafı olur dediler. Yaptırmadım tabi. Ama çok can sıkıcı.

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun benim megane 2 de de var. Sol arka kapı kumanda ile açılmıyor. İçerden bir kere açınca kapanıp açılıyor. Faka tekrar kumanda ile kilitleyip açınca sol kapı hariç tüm kapılar açılıyor. Sanayiye gittim 200tl masrafı olur dediler. Yaptırmadım tabi. Ama çok can sıkıcı.

Abi can sıkacak bir durum yok, bazen hiç sorun yokmuş gibi açılıyor ediyor aha düzeldi diyom sonra açmak istediğimde açılmıyor, yüksek ihtimal elektrik bağlantılarında sorun var, sırf bi kapı içinde değmez masrafa diyorum :)

Ahmet DEMİRELİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar YouTube megane Türkiye grubunda bir video var bununla alakalı çok detaylı bir video izlemenizi tavsiye ederim. Sorunun sandığınızdan daha karmaşık olduğunu anlarsınız muhtemelen.

LeoFat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar YouTube megane Türkiye grubunda bir video var bununla alakalı çok detaylı bir video izlemenizi tavsiye ederim. Sorunun sandığınızdan daha karmaşık olduğunu anlarsınız muhtemelen.

Öneriniz için sağolun. İzleyeceğim videoyu.