Megane 2 kasetçalar

umitcalisici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaslar benim megane 2 aracım var aracımda orjinal kasetçalar var yeni bi teyp taktıgım zaman direksiyon kumandasını kullanamıyorum benim istedigim bu kasetçalara hafıza kartı takılan bi aparat varmıdır varsa eger bunu nereden bulabiliriz şimdiden cok teşekkür ederim

umitcalisici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçen gün orjinal teyibi çıkartıp Sony marka , parasını kuruşuna kadar hak eden bir teyp aldım. teypte sadece usb ve aux girişi var cd yok onuda ben istemedim zaten cd devri bitti benim için :) bazı teyiplerde direksiyon kumandasına bağlanma özelliği vardır. benim aldığım teyiptede varmış. henüz bağlatmadım ama en kısa zamanda bi oto teypciye gidip bağlatıcam. tevsiyem, 150 200 liraya kıy bende zaten 170 liraya aldım, bi teyp al sende iyice araştırıp kumandayada bağlatırsın.. hem başın ağrımaz ayrı ayrı aparatları kullanmaktan, hemde daha kaliteli ses alırsın kaliteli bi teyipte cidden fark ediyor..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@kolega35 buna benzer nickli bir üyemiz sonradan takılan ve uyumlu olan bazı cd çalarlar ile aparat uyumu sağlayabiliyordu galiba.ararsanız konusunu bulabilirsiniz.size yardımcı olabilir :eyv

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@kolega35 buna benzer nickli bir üyemiz sonradan takılan ve uyumlu olan bazı cd çalarlar ile aparat uyumu sağlayabiliyordu galiba.ararsanız konusunu bulabilirsiniz.size yardımcı olabilir :eyv
aslında aynı şeyi söyledim az önce :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında aynı şeyi söyledim az önce :)
ben adres de verdim yani yapabilen bi kişi de söyledim forumumuzdan kardeşim biraz daha geliştirdim dediğin şeyi ;) :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zujenyda.jpg

Bende de sony marka teyp var. Kolega35 den aldım modülü, hatta kendisi bağladı 5 dk da. Kumanda sorunsuz çalışıyor. Tavsiye ederim