Megane 2 Kaza yaptım aracım pert :(

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmis olsun. Bende 6 ay once tali yoldan onume cikan araca carptim arkadan onun hizi 40 benim hizim 110 du hiz siniriysa 50 di polisler butun sucu bana verdi ama sonuc oyle olmadi her nekadar hizli olursam olayim yol benim hakkim senin kazanda boyle yol senin hakkin hizli olman biseyi degistirmez. Yol hakki var. Olurda sucu sana verirlerse direk itiraz ederek dava ac

öncelikle geçmiş olsun... itirazı nasıl ve nereye yaptınız. dilekçeyle trafik müdürlüğüne mi? mahkemeye mi? tahminimce hızınızdan dolayı bir ceza yazılmıştır

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Geçmiş olsun.

anarki59

Uğur Samyeli
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun.Görünüşe göre suç tali yoldan çıkan araçta..

ekrem068

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmis olsun. Bende 6 ay once tali yoldan onume cikan araca carptim arkadan onun hizi 40 benim hizim 110 du hiz siniriysa 50 di polisler butun sucu bana verdi ama sonuc oyle olmadi her nekadar hizli olursam olayim yol benim hakkim senin kazanda boyle yol senin hakkin hizli olman biseyi degistirmez. Yol hakki var. Olurda sucu sana verirlerse direk itiraz ederek dava ac

Hocam itirazı nereye ve nasıl yaptınız. Karşı tarafa yol üstünlüğünü ihlalden,banada kavşağa yaklaşırken yavaşlamamakdan kusur vermişler. Hem karşı taraf hemde ben raporu sigortacı ve polise gösterdiğimde büyük ihtimal yüzde 75 karşı taraf kusurlu görünüyor.Benim hızım en fazla 70 dir 110 falan asla değil.
Sizin itiraz öncesi ve sonrası kusur oranların neydi acaba?
Karşı tarafda benım gıbı memur orta halli yeni evli bir çift.Açıkcası onları mahkemeye verip gönülsüz para almak istemiyorum.Ben sigortadan arabamın değerini alayım yeter.Araç yüzde 90 pert 4 hava yastğı açılmış sağ kapılaar gidik önü saymıyorum bile..

ekrem068

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle geçmiş olsun... itirazı nasıl ve nereye yaptınız. dilekçeyle trafik müdürlüğüne mi? mahkemeye mi? tahminimce hızınızdan dolayı bir ceza yazılmıştır

Ceza yazılmadı keşke ceza yesemde kusursuz çıksam.İtiraz etmedim henüz etmem gerekirmi bilmiyorumda açıkcası.Yanni etsem karşı tarafı 100 de100 kusurlu çıkarabilrmiyim.Bu arada o araçdan benim çıkmama şaşırdılar arkadaşlar o derece büyük bi kazaydı.

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cana gelmesin kerte cikmasi en iyisi tamir edilebilir ama uzun yillar binmeyi düşünüyorduysaniz araci değiştirmeniz daha mantikli zaten sigorta karsilayacaktir

fearles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam itirazı nereye ve nasıl yaptınız. Karşı tarafa yol üstünlüğünü ihlalden,banada kavşağa yaklaşırken yavaşlamamakdan kusur vermişler. Hem karşı taraf hemde ben raporu sigortacı ve polise gösterdiğimde büyük ihtimal yüzde 75 karşı taraf kusurlu görünüyor.Benim hızım en fazla 70 dir 110 falan asla değil.
Sizin itiraz öncesi ve sonrası kusur oranların neydi acaba?
Karşı tarafda benım gıbı memur orta halli yeni evli bir çift.Açıkcası onları mahkemeye verip gönülsüz para almak istemiyorum.Ben sigortadan arabamın değerini alayım yeter.Araç yüzde 90 pert 4 hava yastğı açılmış sağ kapılaar gidik önü saymıyorum bile..

Ben ceza yemedim hizimi bi ben biliyordum bide carptigim arac biliyordu olay yerine trafik kapandigi icin polisi ben cagirdim. Tutanaklari karsi tarafin polis arkadasi tuttu ustelik tamamiyle istedikleri gibi yazip cizdiler kazayla cizilen sema birdeyil ellerinden geleni yaptilar olay bilirkisiye gitti ve %100 otarafi suçlu buldu

Kaza resimleri
http://www.renaultfanclub.com/sabit-konular/76628-ba-n-zdan-gecen-kazalar.html

Son düzenleme:

ekrem068

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ceza yemedim hizimi bi ben biliyordum bide carptigim arac biliyordu olay yerine trafik kapandigi icin polisi ben cagirdim. Tutanaklari karsi tarafin polis arkadasi tuttu ustelik tamamiyle istedikleri gibi yazip cizdiler kazayla cizilen sema birdeyil ellerinden geleni yaptilar olay bilirkisiye gitti ve %100 otarafi suçlu buldu

Kaza resimleri
http://www.renaultfanclub.com/sabit-konular/76628-ba-n-zdan-gecen-kazalar.html

gecmıs olsu hocam bende ılk msja resımlerı ekledım.benım kaza daha sıddetlı olmus ustelık hızım o kadar yoktu. Ama kemersız megane benı bu kadar koruduya şükür bunada.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Kötü Olmuş ALLAHtan Can Kaybi Olmamiş , ALLAH Beterinden Korusun , Geçmiş Olsun.. :bant

Eger Çizim Düzgün Olur İse Kasko Araçinizin Piyasa Değerini Ödeyecektir Size..v :eyv :ey

Maslaniak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah korumuş, geçmiş olsun.