Megane 2 motor sıcaklığı içeri vermesi

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar 2007 megane 2 aracım var sorunum şu motor sıcaklıgını ıcerı vermesı bı turlu kapatamadım daha dogrusu kapatılıyormu bılmıyorum sıcak havalarda hıc cekılmıyor eve gelene kadar ayagım terlıyor ayakkabının ıcınde bunu nasıl kapatırız veya kapatılıyormu yada sorunmu var aracımda. şimdiden cevaplar için tesekkurler

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Panel dijital mi?

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​En son hangi derecede kaldıysa kapalıykende o şekilde verir havayı.Açıp derecesini düşürüp kapatın.Düzelecektir.

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​En son hangi derecede kaldıysa kapalıykende o şekilde verir havayı.Açıp derecesini düşürüp kapatın.Düzelecektir.
en düşük 15 Derece altına daha inmiyor alt taraftan gelıyor devamlı

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Usta birşey daha sormak istiyorum ben fan üfleme ayarı en sona dusurdugun zaman havalandırma kapanmışmı oluyor yoksa en dusuk sevıyede kalıp havalandırma açıkmı kalıyor

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Klima havayı ya dışarıdan alır yada aracın içindeki havayı devirdaim eder. Benim aracımda analog klima var ve klimayı kapatıp hava alıcak yeri dışarıdan alıcak şekilde bırakırsam araç içerisinde hava akımı oluyor. Ancak araç içindeki havayı alıcak konumda bıraktığımda herhangi bir hava gelmiyor. Sizde bu şekilde deneyebilirsiniz

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Klima havayı ya dışarıdan alır yada aracın içindeki havayı devirdaim eder. Benim aracımda analog klima var ve klimayı kapatıp hava alıcak yeri dışarıdan alıcak şekilde bırakırsam araç içerisinde hava akımı oluyor. Ancak araç içindeki havayı alıcak konumda bıraktığımda herhangi bir hava gelmiyor. Sizde bu şekilde deneyebilirsiniz
klıma tuslarının orda daıre etrafında dönen ok ısaretı var bunumu aktıf etmemı ıstıyorsunuz . AC Tusunun tam karsısındaki ?
NOT : Resim Temsılı degıldır
B75CA1006CF64FA6B5A694D98F4B2C99.jpg

emrhn

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Benim bahsettiğim analog klima içindi. Açıkcası dijital klimayı tam bilmiyorum.

sungurhan34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel Halen Motor Sıcaklıgını içerı verıyor Bugun istanbulda Yagmur yagdı mecbur camaları kapattım 1 dakıka sonra şıpır şıpır terlemeye basladım Klımayı Actım soguk havayla beraber sıcak havada gelıyor . Dengeleyıp Ilık Bır Hava basıyor Sorun nedır neden ıcerıye gelıyor bu motorun sıcaklıgı Ayrıyetten kaputu actıgımda motorun arkasında yalıtım tırnaklardan cıkıp sarkmış ne dıyorsunuz bu işe ?