Megane 2 Multimedya Navigasyon Ekranı by KUBİLAY

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyiii uygulama olmuş :)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok şık ama gerçektende güzel olmuş

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kubilay çok şıkmış gerçekten .. Güle güle kullan kardeşim . Onur abi teşekkürler zaman öyle kısaydı ki araçları inceleyemedik rahatça . Ama bir dahakine araçlarımızı da detaylı inceleyelim ...
Kesinlikle abi araçlarımızı inceleyelim birdahaki buluşma konusu içerisine muakkak not düşelim :)

güzel uygulama çok şık durmuş gerçekten

Kubilay işini biliyor :)
Teşekkürler Onur kardeşim :)

GÜZEL UYGULAMA...

ekran biraz daha öne baksa görüş için daha iyi olacak gibi görünüyor, bu şekilde güneş ışıkları ekranın görüntüsünü azaltabilir, belkide çekim açısından bu şekilde görünüyor da olabilir, ;)
Cihaz HD Gün içerisindeki güneş ışınları ekranı kestiği için fotolar tam net değil.net fotolarını konu içerisine yükledim

Bende fazla inceleyemedim fakat fotolar az çok durumu açıklamış Kubilay abicim valla çok güzel bu, satıcam falan diyosun bence ya satma aracını yada satarken bunu sök al :D :D
Satarken alacağım cihazımı :)Pirivilige almayı düşünüyorum bakalım hayırlısı Memo :)

Uygulama çok orjinal ve güzel olmuş,güle güle kullan kardeşim,Üstad seninde emeğine sağlık...:eyv
Teşekkürler Mustafa Abi Eksik Olma Eyvallah
Ah kubilay abi ah neden satıyorsun daha göstergenin renklerini değişicektik senin çok iş vardı hani :D Neyse kısmetse privilege olur devamı :)[/QUOTE]
Seninle İşimiz Bitmedi Daha Emre daha çok uygulamalar yapacağız seninle :) :)

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar paylaşım mükenmel...

Benim sorunum megan II orjinal ekranın dış cam sağlam ama iç kısımdan mürekkep dağılıyor ekran okunmaz hale geldi
paylaşmış olduğunuz sistemin maliyeti nedir istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmı... Aracım 2006 Megane II Dynamique

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulu bilmiyorum ama elbet vardır birkaç yer

maliyeti bana termal geri görüş kamerası ile 1400 tl mal oldu kendi aracımda 2006 model faz 1 gayet şık duruyor araçta sizede öneririm linke bir bakın cihaz özellikleride yazıyor

http://www.renaultfanclub.com/renau...el-renault-megane-ii-authentique-kul-gri.html
Arkadaşlar paylaşım mükenmel...

Benim sorunum megan II orjinal ekranın dış cam sağlam ama iç kısımdan mürekkep dağılıyor ekran okunmaz hale geldi
paylaşmış olduğunuz sistemin maliyeti nedir istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmı... Aracım 2006 Megane II Dynamique

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

Son düzenleme:

Oskaypala

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulama çok hoş olmuş privilage a istiyorum bende ama ekran biraz yukarıya doğru bakıyor gibi geldi yani direksiyonda otururken ekran net bir şekilde görülüyor mu

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygulama çok hoş olmuş privilage a istiyorum bende ama ekran biraz yukarıya doğru bakıyor gibi geldi yani direksiyonda otururken ekran net bir şekilde görülüyor mu

Ekran goruntusu oyle degil gunes isinlarindan dolayi fotoda oyle gorunuyor daha ayrintili fotolari forumda mevcut

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Konu hortlamış :D Ahhh ahh Kubilay abi privilege alcam demişsin iconcan geldi :D :D

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu hortlamış :D Ahhh ahh Kubilay abi privilege alcam demişsin iconcan geldi :D :D

Demii nerden nereye kardesim hehe

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi